Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan Işık Hızı Kampanyası

Turkcell Superonline kampanyaları, ışık hızında internet kampanyaları sunmaya devam ediyor. Normal şartlarda 25 Mbps hıza kadar sunulan internet hizmeti bu kampanya ile ilk 6 ay 2 katına çıkarılıyor. Üstelik kampanya gereği hiçbir fatura sürprizi olmayacak, net ve tek fiyat olacak.

Bu kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Eğer zaten Turkcell Superonline abonesi iseniz, sadece çağrı merkezini arayarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Fakat yeni abone olacaksanız Turkcell Superonline Merkezlerinden işlem yapmanız gerekecektir. Ayrıca kampanyadan yararlanmak için 24 aylık taahhüt verilmesi zorunludur.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli Olacak?

15 Şubat 2014 tarihinde başlamış olan bu kampanya için son katılım tarihi 1 Temmuz 2015’tir. Kampanya tarihi bittikten sonra başvuranlar bu kampanyadan yararlanamayacaktır. Kampanyaya kayıt olanlar ise 24 ay boyunca aynı koşullarda kampanyadan yararlanabilecek.

Kampanya Herkes İçin Geçerli Midir?

Bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, öncelikle bulunmuş olduğunuz yerde Turkcell Superonline Fiber internet altyapısının bulunuyor olması gerekiyor. Altyapının olmadığı yerde kampanya da geçersiz sayılacaktır. Bunun dışında hem yeni abone olacak olanlar, hem de mevcut aboneler bu kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyanın İnternet Koşullarına uygun Modemi Nereden Alacağım?

Kampanya gereği, Turkcell Superonline sizin kullanımınız için bir modem temin edecektir. Bu modemin mülkiyeti Turkcell Superonline’a ait olacaktır. Kampanyanın bitmesi, ya da taahhüdün bozulması durumunda modemin sağlam ve çalışır durumda iade edilmesi gerekir. İade edilmeyen modemler için 150 TL modem ücreti tahsil edilecektir.

Kampanyada Belirtilen Adil Kullanım Kotası Nedir?

Adil kullanım kotası, internetiniz limitsiz de olsa ay içerisinde kullanılması gereken makul internet kullanımı kotasıdır. Bu kotanın aşılması durumunda bulunmuş olduğunuz fatura dönemi içerisinde internet hızını 3 Mbps hıza düşürülecektir. Fatura döneminin bitmesi durumunda hızınız tekrar normale dönecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.