Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan İlk 3 Ay ADSL İnternet Bedava

Fiber internetin yaygınlaşması ADSL internet kampanyalarının hızını biraz yavaşlattı. Buna rağmen avantajlı kampanyalar hala devam ediyor. Şimdi Turkcell Superonline’a geçmiş olduğunuzda alacağınız ADLS internet ilk 3 ay bedava olacak. Kalan aylarda da indirimli fiyatlardan yararlanabileceksiniz.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Şimdi Turkcell Superonline kampanyaları ile alacağınız limitsiz ADSL internet ilk 3 ay boyunca tamamen ücretsiz. Geri kalan 24 ay ise ayda sadece 54 TL olarak faturalandırılacak. Bu kampanya kapsamında sunulan iki farklı internet paketi var. Bu paketlerin tek farkı da adil kullanım kotasının 50 ya da 75 GB olması. Fiyatlar ise 54 ve 59 TL olacak.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya hem yeni aboneler için, hem de mevcut aboneler için geçerlidir. İsteyen her kişi bu kampanyadan faydalanabilir. Kampanyadan faydalanmak için herkesin 27 aylık taahhüt vermesi gerekmektedir. Bu taahhüt ile hem ilk 3 ay ücretsiz, hem de kalan 24 ay sabit fiyat garantisi alabileceksiniz.

Kampanya İçin Başka Bir Şey Ödemem Gerekir Mi?

Bu kampanya ile kurulum, aktivasyon gibi ücretlerin hiçbirini ödemezsiniz. Üstelik abonelik süresi boyunca bir modem de kullanımınıza tahsis edilir. Bu modemin mülkiyeti Turkcell Superonline’a aittir. Abonelik süresinin sonunda tek parça ve çalışır halde iade edilmesi gerekir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Haziran 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 1 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin bu tarihler arasında mutlaka başvuruyu yapması gerekmektedir.

İnternetin Hızı Ne Kadar Olacak?

Kampanya kapsamında verilecek olan ADSL internetin hızı 16 Mbps olacaktır. Bu hız sunucuya olan uzaklığa göre değişiklik gösterecektir. 16 Mbps internetinizin ulaşacağı en yüksek hız olacaktır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.