Turkcell Superonline'dan Hızlı ikili Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan Hızlı ikili Kampanyası

İnternet, hem evde, hem de dışarıda bize oldukça gerekli olan, en önemli ihtiyaçlar arasına girdi. Artık her alanda, kişiye gerekli olan en önemli kitle iletişim aracından biri. Yapılan internet kampanyaları da buna uygun koşullarda yapılıyor. Şimdi Turkcell Superonline kampanyaları ile hem evde ki interneti, hem de cepte ki interneti tek faturada alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Superonline kampanyası ile evde kullanacağınız limitsiz fiber internet ile dışarıda cepten kullanabileceğiniz 1 GB Mobil internet ayda sadece 59 TL. Evde kullanacağınız limitsiz fiber internet 25 Mbps hıza kadar çıkabilen ve 75 GB adil kullanım kotasına sahip olan internet iken, cepten kullanacağınız mobil internet de Turbo internettir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Turkcell kampanyasından yararlanabilmeniz için hem Turkcell Superonline Fiber internet müşterisi olmanız gerekir, hem de Turkcell bireysel faturalı hat sahibi olmanız gerekmektedir. Bu iki şartı sağlayan müşterilerin tamamı kampanyadan yararlanabilirler.

Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Kampanyaya başvuru için Türkcell İletişim Merkezlerinden işlem yapmanız gerekmektedir. Turkcell Superonline için 24 aylık taahhütname imzalamanız gerekiyor iken, Turkcell için de başvuru yapmak gerekecektir. İki taraflı başvurudan sonra kampanya geçerli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Bu tarihe kadar başvuru yapan müşteriler 24 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurularda bu kampanya koşulları geçerli olmayacaktır.

Taahhüdü Bozarsam Ne Olacak?

Bilişim Teknoloji Kurumu’nun belirlemiş olduğu cezai bedel yansıtılacaktır. Yani iptal ettiğiniz tarihe kadar yararlanmış olduğunuz indirimlerin toplamı ve ücretsiz hizmetlerin hepsi son faturanıza yansıtılacaktır. Eğer kalan ayların toplam tutarı bu bedelden daha düşük ise, kalan ayları ödeyerek verdiğiniz taahhütten cayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.