Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan Hızlı İkili ile Hem Evde, Hem Cepte Hızlı İnternet

Superonline kampanyaları ile hem uygun şartlarda, hem de oldukça hızlı interneti artık sadece evde kullanmak zorunda değilsiniz. Turkcell Kampanyası ile birleşen bu kampanyada artık hızlı interneti tek faturada hem cepte, hem de evde kullanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında hem cepten interneti, hem evden interneti tek faturada ödeyecek, hem 24 aylık taahhüt vererek cazip şartlardan yararlanacak, hem de tamamen ücretsiz kurulum ve modem hizmetinden faydalanabileceksiniz. Kampanya 1 Nisan 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanya sadece yeni fiber internet abonelerinin yararlanabileceği bir kampanya olacak. Eğer vermiş olduğunuz taahhüt süresinden önce bu kampanyadan çıkarsanız, size sunulmuş olan indirimlerin tamamı son faturada size yansıtılacaktır. 25 Mbps hıza sahip limitsiz fiber internet paketinin adil kullanım kotası 75 GB’tır. Yani 75 GB’tı doldurmanız halinde 3 Mbps hıza düşecektir internetiniz. Ayrıca cepten kullanabileceğiniz internet paketi ise sadece 1 GB’tır.

Turkcell Superonline Hızlı İkili

Turkcell Superonline Hızlı İkili Kampanyasının detayları şu şekildedir:

o Kampanya 01.04.2015 tarihine kadar geçerlidir.
o Kampanyadan yeni Turkcell Superonline fiber müşterileri 24 ay taahhütle yararlanabilir.
o Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell bireysel faturalı abonesi olunması ve Turkcell nezdinde “Hızlı İkili Kampanyası”na başvurulması gerekmektedir.
o Fiyatlara tüm vergiler dâhildir.
o Kampanya kapsamında müşteri tarafından alınan Turkcell Superonline internet hizmeti bedelinin tahsilatına Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından aracılık edilecek olup abone işbu bedeli Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.’ye ödeyecektir.
o Turkcell Superonline tarafından sunulan internet hizmeti harici yararlanılacak olan tüm hizmet ve servisler ve kampanya taahhütnamesinin imzasından doğan damga vergisi bir defaya mahsus TURKCELL SUPERONLINE tarafından faturalandırılacaktır.
o Turkcell veya Turkcell Superonline nezdindeki “Hızlı İkili Kampanyası” nın sona erdirilmesi halinde diğer tarafta da kampanya aboneliği sonlandırılacaktır.
o Taahhüt süresinden önce kampanyanın iptali halinde, BTK mevzuatı kapsamında cayma bedeli yansıtılır.
o Ayrıca Turkcell Superonline hizmeti için Turkcell Superonline taahhütnamesinde yer alan koşullar geçerlidir.
o Turkcell’de ilgili paketin hatta tanımlandığı tarihten taahhüt kapsamında verilen fayda için o güne kadar sağlanan Turkcell indirimleri toplamı ile taahhüt süresi sonuna kadar verilecek fayda bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı hesaplanır ve müşteri lehine olan tutar esas alınarak takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına tek seferde yansıtılır.
o Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.
o Kampanyalar içerisindeki paketler www.superonline.net adresinde yayınlanan Adil Kullanım Koşulları’na tabidir. 75 GB Veri indirme/ 50 GB veri yükleme AKK’sı aşıldığında bulunulan ay için indirme hızı 3 Mbps’ye, yükleme hızı 1 Mbps’ye düşecektir.
o İnternet hızları dış etkenlerden etkilenebilmektedir, tam performans için kablolu bağlantı önerilmektedir. Kampanya katılım detayları ve ayrıntılı bilgi için www.turkcell.com.tr, www.superonline.net ve çağrı merkezleri: Turkcell: 05327572222, Turkcell Superonline: 08502220222

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.