Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan HD Konuşma Kampanyası

Turkcell Superonline ALO Hizmeti, sıradan ev telefonu hizmetini de oldukça aşan bir hizmet sunuyor. Şimdi HD ses kalitesi ile ev telefonu ile konuşabilirsiniz. Üstelik şimdi Turkcell Superonline kampanyaları ile hem uyumlu ev telefonu cihazını, hem konuşacağınız dakikaları, hem de hizmetin kendisini sabit 23,99 TL TL’ye alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Swiss kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Turkcell Superonline’a başvuran müşteriler ayda sadece 23,99 TL ödeyerek Swiss Voice IH 250 marka HD Kablosuz ev telefonunu, her yöne 300 dakika, Turkcell Superonline’lılarla 3.000 dakikayı ve ALO Hizmetini alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni müşteriler için geçerlidir. Mevcut Turkcell Superonline müşterileri bu kampanyadan yararlanamazlar. Numarasını Turkcell Superonline’a taşıyan ya da yeni bir hat alan müşteriler bu kampanyadan yararlanabilecek. Tabi bunun için bir de 24 aylık taahhüt verilmesi gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için belirlenen kampanya tarihleri arasında www.superonline.net internet sitesine girip, kampanyanın ilan edildiği sayfada ki “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak, ya da Turkcell Superonline başvuru noktalarına başvuru yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 1 Nisan 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar mutlaka başvuru yapmalıdır. Bu tarihten sonra yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır. Ayrıca kampanya kapsamında verilecek olan cihaz stoklarla sınırlıdır. Stoklar tükenmiş olduğunda kampanya da otomatik olarak duracaktır.

Kampanya İçin Taahhüt Vermek Gerekir Mi?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için 24 aylık taahhüt verilmesi gerekmektedir. Taahhüt vermeyen müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar. 24 aylık taahhüt ile 24 ay boyunca sabit fiyat garantisi de almış olursunuz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.