Turkcell Superonline'dan Gece Kuşu Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan Gece Kuşu Kampanyası

Limitsiz internet kullanan müşteriler aslında bir gizli bir limite takıldıklarını bilirler. Bu adil kullanım kotasıdır. Bu kotayı doldurmuş olduğunuzda internet hızınız düşer. İşte bu nedenle Superonline kampanyaları size geceleri bu kotanın olmadığı bir özgürlük alanı yaratıyor.

Bu Kampanyanın Avantajlarını Nelerdir?

Bu internet kampanyaları her gün gece 00:00’den sabah 06:00’ya kadar adil kullanım kotasına hiçbir etki yapmadan, takılmadan özgürce internette takılabilirsiniz. Üstelik bu internet paketinin internet hızı da 50 Mbps’tir. Gündüzleri için ise aylık 100 GB Adil kullanım kotası bulunur. Normalde 99 TL olan bu internet paketini ilk 12 ay 59 TL’den sonra ki 12 ay da 69 TL’den alabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Kimler Katılabilir?

Bu kampanya tüm müşterilerin katılımına açıktır. Tüm yeni ve mevcut müşteriler istedikleri zaman bu kampanyadan yararlanabilir. Üstelik halihazırda taahhüdü bulunan müşteriler bu kampanyaya taahhütleri bozulmadan geçebilir. Sadece cihaz ve donanım kampanyalarından yararlanan müşteriler bu kampanyadan yararlanamaz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım Turkcell iletişim Merkezlerinden ya da yetkili ofislerinden yapılacaktır. Kampanya kapsamında 24 aylık taahhüt verilmesi gerektiği için ıslak imza gereksinimi var. Fakat kampanya ile ilgili daha fazla detaylı bilgi için internet sitesini kontrol edebilir ya da çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

11 Nisan 2014 tarihinde başlayan bu kampanya her seferinde uzatılarak müşterilerin katılımına açık oldu. Kampanya için belirlenen son katılım süresi şuan 1 Ocak 2016. Kampanyanın tekrar uzatılıp uzatılmayacağı hakkında bilgi yok. Bu nedenle kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar başvuru yapmalıdır.

Taahhüdü Bozarsam Ne olur?

Kampanya için vermiş olduğunuz 24 aylık taahhüdü bozarsanız o tarihe kadar yararlanmış olduğunuz indirimlerin toplam bedeli ve ücretsiz hizmetlerin tamamı son faturanıza yansıtılır. Eğer kalan ayların ücretlerinin toplamı bu bedelden daha düşük ise sadece kalan ayların ücretlerini ödeyerek de bu kampanyadan çıkabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.