Turkcell Superonline'dan Galaxy Tab S Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan Galaxy Tab S Kampanyası

Turkcell Superonline, internet hizmeti sunarken, bir yandan da en iyi elektronik cihazlara uygun koşullarda sahip olabileceğiniz fırsatlar sunuyor. Şimdi Turkcell Superonline kampanyaları ile faturanıza ek cüzi rakamlar ödeyerek Samsung Galaxy Tab S tablet alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Samsung kampanyaları ile kampanya tarihlerinde başvuran müşteriler ayda sadece 59 TL taksit ödeyerek Samsung Galaxy Tab S cihazı alabiliyor. 24 ay boyunca ödenecek bu taksitler süresince taahhüt de vermeniz gerekir. Cihazın toplam bedeli 1.416 TL’dir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya hem yeni, hem de mevcut Turkcell Superonline müşterileri için geçerlidir. Yani kampanyadan isteyen herkes yararlanabilir. Fakat hali hazırda yararlandığınız bir cihaz kampanyası var ise bu kampanyadan yararlanamazsınız. Kampanya sadece Fiber internet müşterileri için geçerlidir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

www.superonline.net internet sitesinin Kampanyalar bölümünde, bu kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak kampanyadan yararlanabilirsiniz. Ya da kampanya tarihleri arasında herhangi bir Turkell Superonline Başvuru noktasından işlem yaparak kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son başvuru tarihi 1 Şubat 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanyaya başvuru yaparak yararlanabilir. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya İçin Taahhüt Zorunlu Mu?

Evet, kampanyadan yararlanabilmeniz için 24 aylık taahhüt vermeniz gerekmektedir. Bu sayede cihaz bedeli 24 aylık taksite bölünmüş olacaktır. Taahhüdü iptal etmeniz durumunda kalan taksitlerin tamamı son faturanıza yansıtılacaktır.

Bu Kampanya İle Kaç Cihaz Alabilirim?

Bu tablet kampanyası, kurgusu gereği müşteri bazlıdır. Yani kampanyadan, birden fazla aboneliğiniz olsa dair herkesle aynı şartlarda yararlanırsınız. Ve kampanyadan sadece bir defa yararlanabilirsiniz. Kampanya ile birden fazla cihaz alamazsınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.