Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan Fiber Oyun Paketi Sadece 9,90 TL

Turkcell Superonline kampanyaları, şimdi tüm oyun severleri sevindirecek bir kampanya başlattı. Bu oyun kampanyalarında 24 aylık taahhütlü fiber müşterileri Fiber Oyun Paketi’ni sadece ayda 9,90 TL2ye alabilecek.

Bu kampanya yılsonuna kadar, yani 12 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar fiber internet paketiniz için 24 aylık bir taahhütname imzalamış olduğunuz zaman oyun paketini, faturanıza ek 9,90 TL olarak almış bulunuyorsunuz. Üstelik bu paketi almış olduğunuzda, oyun içerisinde kullanılan materyallerden de tam 200 TL kadarını ücretsiz alabiliyorsunuz. Bu oyun içerisine ki materyaller sadece 3 oyun için geçerli olacak. Bu oyunlar; Wolfteam, MSTAR ve Goley. Fiber Oyun Paketi’nin size sunmuş olduğu ayrıcalıklar bu kadar da değil, kampanya kapsamında üye olan abonelerin tümüne Logitech marka F710 model, Wireless ile çalışan Gamepad de tamamen ücretsiz olarak size hediye ediliyor.

Turkcell Superonline Fiber Oyun Kampanyası

Turkcell Superonline Fiber Oyun Paketi kampanyasının detayları şu şekildedir:

o Kampanya 01.12.2014-31.12.2015 tarihleri arasında geçerli olup kampanya kapsamında sunulan ürün stoklar ile sınırlıdır.
o Kampanyadan Turkcell Superonline’ın mevcut ve yeni fiber internet aboneleri kullanmakta oldukları internet paketlerine ek olmak üzere yararlanabilir.
o Kampanyadan yararlanabilmek için abonenin Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmamalıdır.
o Kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut Turkcell Superonline fiber internet abonelerinin, kampanya şartlarını okumuş, taahhütnameyi kabul ederek imzalamış ve T.C. kimlik numaralarını yazılı olarak ibraz etmiş olmaları gerekmektedir.
o Turkcell Superonline Fiber Oyun Paketi, Logitech Wireless F710 marka gamepad ve Joygame’in 3 oyununun (Wolfteam, MSTAR ve GoLEY) uygulamasını içeren bir CD ve toplam 200TL değerinde hediye kupon kodunu içeren bir oyun kutusundan oluşmaktadır.
o Abonenin 1’den (birden) fazla fiber aboneliği olmasına bakılmaksızın, fiber internet aboneleri toplamda 1 (bir) adet Fiber Oyun Paketi satın alabilir.
o Fiber Oyun Paketi Kampanyasından yararlanan fiber internet abonelerinin Fiber Oyun Paketi taksitleri, kullanmakta oldukları internet paketlerinin aylık faturasına ek olarak ücretlendirilecektir.
o MStar, Goley ve Wolfteam oyunlarından 16 Haneli oyun hediye kupon kodları Oyun Kutusunun içerisindedir. Hediye kupon kodları, www.joygame.comadresinden ‘Joypara Yükle’ butonuna basılıp ilgili oyun sekmesindeki ‘HEDİYE KUPONU’ alanına girildiğinde Wolfteam için 75TL, Goley için 75TL ve MSTAR için 50 TL değerinde oyun içi eşya oyun içindeki posta kutusuna gelecektir. Oyun içi eşyalar hediye kuponu yükleme işlemi yapıldığı andan itibaren oyun içindeki posta kutusundan 30 gün içerisinde alınarak hesaba yüklenmelidir; yüklenmediği takdirde oyun içi eşyalar posta kutunuzdan silinir. Hediye kupon kodu www.joygame.com internet adresinden işbu taahhütnamenin imzasını takip eden 12 ay içerisinde kullanılmalıdır. Aksi halde TURKCELL SUPERONLINE herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
o Abonelerin yararlanmakta oldukları 24 ay taahhütlü fiber internet kampanyasını iptal etmesi halinde işbu taahhütnameye aykırı olarak değerlendirilecek olup işbu kampanya konusu hizmet kendiliğinden iptal edilecektir.
o Abonenin, Oyun Paketi Kampanyası kapsamındaki 24 aylık taahhüt süresi bitiminden önce; Turkcell Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. abonelik sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğini devretmesi, kullanmakta olduğu 24 aylık taahhüt fiber internet paketini iptal etmesi halinde, tek taraflı olarak feshetmesi veya işbu taahhütname’deki yükümlülüklerini yerine getirmemesi nedeniyle Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından aboneliğin feshedilmesi, hizmetin iptal edilmesi ve/veya kısıtlanması halinde Turkcell Superonline, kampanya iptal bedeli olarak, abonenin o tarihe kadar ödediği taksitlerin mahsup edilmesi sonucu hesaplanacak kalan bedel aboneye fatura edecek, abone bu bedeli Turkcell Superonline’a fatura üzerinde yer alan son ödeme tarihine kadar ödeyecektir.
o Turkcell Superonline, Oyun Paketi Kampanyası ile birlikte yararlanılabilecek diğer kampanyaları belirleme hakkına sahiptir. Fiber internet aboneleri kampanyaya 0850 222 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri, tüm Turkcell Superonline İletişim Merkezleri ve Turkcell Superonline Yetkili Satış Noktalarından katılabilir.
o Turkcell Superonline, kampanya süresince sağlayacağı cihazlarda marka, model ve her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
o İşbu kampanya kapsamında abonelere sağlanan cihazların garanti sorumluluğu Turkcell Superonline’da değildir. İşbu kampanya kapsamında teslim alınan cihazın garanti belgesinde garanti sorumlulukları belirlenmektedir. Turkcell Superonline bu hususta herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
o Turkcell Superonline, resmi ve adli makamların müdahalesinden ötürü veya kendi isteğiyle işbu kampanya şartlarında değişiklik yapabilir. Söz konusu değişiklikler, Turkcell Superonline’ın www.superonline.net internet sitesi üzerinden ve / veya benzeri yollarla abonelerine duyurulabilir. Bu durumda abone, Turkcell Superonline tarafından bu yolla yapılan duyurulardan bilgisi olmadığı yönünde bir itirazda bulunamaz.
o Abonenin Turkcell Superonline’a başka bir adres bildirmemesi halinde abonelik sözleşmesinde yer alan adrese yapılacak her türlü bildirim aboneye yapılmış kabul edilecektir.
o Oyun Paketi satış bedeline tüm vergiler dahildir. (%18 KDV)

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.