Turkcell Superonline'dan Fiber 3'lü Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan Fiber 3’lü Kampanyası

Turkcell Superonline çok kısa bir süre içerisinde internet, TV ve telefon alanlarında ki iletişim başarısını kanıtladı. Aynı zamanda yapmış olduğu kampanyalar ile de kullanıcılarına birçok avantaj sunuyor.  Şimdi Turkcell Supronline kampanyaları ile hem fiber internetinizi, hem Turkcell TV hizmetini, hem de Alo Hizmetini çok uygun koşullarla alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu internet kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında başvuran müşteriler, ayda sadece 54 TL ödeyerek hem 25 Mbps hıza sahip olan, 75 GB adil kullanım kotalı limitsiz fiber interneti, hem Turkcell TV+ Net Large paketini hem de 100 dakika her yöne konuşma hediyeli Alo hizmetini alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

İsteyen tüm Turkcell Superonline müşterileri bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanyadan yararlanabilmeniz için bulunduğunuz bölgede Turkcell Superonline Fiber altyapısı bulunmalıdır. Bu teknik altyapının olmadığı yerlerde kampanya geçerli olmayacaktır. Ayrıca her yöne 100 dakika olan ses indirimden faydalanabilmeniz için yeni numara tahsisi ya da numara taşıma yolu ile geçilmiş olması gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için herhangi bir Turkcell Superonline yetkili merkezlerden başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvuru esnasında 24 aylık taahhüt verileceği için başvurunun bizzat yapılması gerekmektedir. Online ya da çağrı merkezi aracılığı ile bu kampanyaya başvurabilme şansınız bulunmamaktadır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

17 Şubat tarihinde başlayan bu kampanya 1 Ocak 2016 tarihine kadar geçerli olacak. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuru yapmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurularda bu kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya İçin Taahhüt Vermem Gerekir Mi?

Kampanya kapsamında 24 aylık taahhüt vermeniz şarttır. Taahhüt vermeyen müşteriler bu kampanyadan yararlanamaz. Vermiş olduğunuz taahhüt süresi boyunca sabit fiyat garantisi de almış olursunuz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.