Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan Ev Telefonu Kampanyası: Süper Konuşma 11,99 TL

Turkcell Superonline sadece internet alanında değil, ev telefonu konusunda da oldukça avantajlı kampanyalar düzenliyor. Şimdi Turkcell Superonline kampanyaları ile hem aylık konuşma süresi alıp, hem de kablosuz ev telefonu aldığınızda ayda sadece 11,99 TL ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu kampanya ile hem ev telefonundan her yöne kullanabileceğiniz dakika hem de Sagemcom D-160 kablosuz ev telefonu ya da ePure Dect kablosuz ev telefonu  alarak ayda uygun fiyatlar ödeyebilirsiniz. Üstelik 24 aylık sabit fiyat garantisi ile. Aylık Turkcell Superonline üyeleri ile 3.000 dakika ve ev telefonu sabit kalır, alacağınız her yöne dakika ile fatura fiyatınız değişir. 200 dakika 11,99 TL, 300 dakika 15,99 TL şekilnde artarak devam eder.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya hem yeni, hem de mevcut Turkcell Superonline müşterileri için geçerli olacaktır. Yani isteyen herkes bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için 24 aylık taahhüt verilmesi de zorunludur. Bu sayede 24 aylık sabit fiyat garantisi de almış olursunuz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya 8 Mart 2013 tarihinde başladı ve sürekli olarak uzatıldı. Kampanya için belirlenen son katıım tarihi şuan için 1 Ağustos 2015’tir. Fakat kampanya stoklarla sınırlı tutulduğu için, stokların tükenmesi halinde kampanya da otomatik olarak durabilir.

Kampanya İçin Verdiğim Taahhüdü Zamanından Önce Bozarsam Ne Olur?

Bu kampanya için verilen taahhüt bozulduğunda, size hediye edilen telefonun cihaz bedelini ve kalan ayların toplam tutarını son fatura ödemek durumunda kalırsınız. Eğer kalan ayların toplam tutarı bu bedelden daha düşük ise sadece kalan ayların taksitlerini de ödeyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.