Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan Engellilere özel Fiber İnternet Kampanyası

Turkcell Superonline kampanyaları arasında bulunan engel tanımayan kampanya, internet kampanyalarından engelli vatandaşların, gazi ve şehit yakınlarının indirimli yararlanmalarını sağlıyor. Bu kampanya ile fiber interneti ayda sadece 24 TL’ye kadar indirimli alabilirsiniz.

Bu kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu internet kampanyası kapsamında hiçbir taahhüt vermenize gerek kalmadan, ışık hızında ki fiber internete oldukça indirimli fiyatlar ile sahip olabiliyorsunuz. En düşük fiber internet paketi 24 TL’den başlıyor. Ayrıca kuruluma ve kablosuz modem de tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanyadan fiziksel olarak yüzde 40 ve üzerinde engeli bulunan her T.C. vatandaşı, şehit ve gazi yakınları yararlanabilir. Engelli kişiler sağlık raporu ve kimlik ile başvurmak durumunda iken, Şehit ve Gazi yakınları da Emekli Sandığı Serbest kartı ve kimlik ile başvuru yapabilirler.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

20 Aralık 2013 tarihinde başlayan bu kampanya 1 Temmuz 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanya bu tarihten sonra sona erecektir ve sadece bu tarihe kadar başvuranlar bu kampanyadan sürekli olarak yararlanabilecektir.

Verilen Modemler Bizim Mi Olacak?

Bu kampanya ile verilen modemler, Turkcell Superonline mülkiyetinde olacaktır. Bu paketten çıkmak gibi bir durum olduğunda 10 gün içerisinde ve çalışır durumda modemi teslim etmeniz gerekir. Eğer modem arızalı ise, ya da teslim edilmezse 150 TL’lik modem ücreti son faturaya yansıtılır.

Bu Kampanyadan Türkiye’nin Her Yerinden Faydalanabilir Miyim?

Bu kampanya sadece Turkcell Superonline’ın Fiber optik altyapısının bulunduğu yerlerde geçerlidir. Turkcell Superonline’ın altyapısının bulunmadığı yerlerde kampanyadan yararlanabilmek ve üyelik yapabilmek mümkün değildir.

Faturama Başka Ücret Yansıyacak Mı?

Kampanya kapsamında sadece bir kereye mahsus 48 TL aktivasyon ücreti olarak yansıyacaktır. Bunu ister bir kerede, ister taksitli olarak faturaya ek ödeyebilirsiniz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.