Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan Cepten 2 GB’lı Evde İnternet Kampanyası

İnternet, hem evde, hem cepte, hem de hayatımızın diğer alanlarında bize oldukça gerekli olan bir ihtiyaç hale geldi. Şimdi yeni Turkcell Superonline kampanyaları ile hem evde limitsiz internetinizi, hem de cepten 2 GB internetinizi aynı anda, tek faturada kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Turkcell kampanyası ile hem Turkcell Superonline’dan Fiber ya da yalın ADSL paketleri arasında size en uygun olanı seçmiş olduğunuzda, Turkcell hattınız için aylık 2 GB’lık internet de size hediye edilecektir. Kampanya tüm paketler için geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya hem yeni, hem de mevcut Turkcell Superonline müşterilerinin katılımına açıktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler kendilerine uygun yalın ADSL ya da Fiber internet paketini seçip 24 aylık taahhüt vererek kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyaya Nerden Katılabilirim?

Bu kampanyaya www.superonline.net internet sitesinde ki kampanyanın ilan edildiği sayfada bir buton bulunuyor. Bu “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak kampanyaya katılabilirsiniz. Herhangi bir Turkcell Superonline Yetkili Noktalarına da başvurarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

22 Aralık 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 31 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuru yapıp 24 aylık taahhüt vermelidir. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurular kampanya kapsamına alınmayacaktır.

2 GB İnterneti Nasıl Kullanacağım?

Başvuru yapmış olduğunuz zaman en az 7 günlük Turkcell hat kullanıcısı olmanız gerekir. Bu şartı sağlamış olduğunuzda aylık 2 GB internet hattınıza tanımlanacaktır. Bu internet paketi 24 ay boyunca devam edecek ve her ay paket yenilenecektir. Kullanılmayan internet bir sonraki aya devretmeyecektir. İnterneti bir başka kişiye transfer etme şansınız yoktur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.