Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan Casper Nirvana N240 Kampanyası

Turkcell Superonline, yapmış olduğu cihaz kampanyaları ile müşterilerine cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor. Kredi kartlarının taksit özelliğinin kısıtlanmış olduğu bu zamanda hiçbir kredi kartı ve senet kullanmadan aylık düzenli ödeme ile cihaz alabilme şansınız bulunuyor. Şimdi Turkcell Superonline kampanyaları ile hem tablet, hem de dizüstü bilgisayar olma özelliği taşıyan Casper Nirvana N240 cihazını alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Casper kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında başvuran müşteriler şimdi aylık tarifesine ek olarak ayda 44,90 TL vererek 24 aylık taksit ve taahhüt ile Casper Nirvana N240 yeni nesil bilgisayarınızı alabilirsiniz. Bu bilgisayarın hem tablet hem de dizüstü olarak kullanılabilme özelliği bulunur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni müşterilerin katılımına açıktır. 6 aydan daha fazladır Turkcell Superonline müşterisi olan müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar. Müşterilerin kampanyadan yararlanabilmeleri için başka bir cihaz kampanyasından yararlanmıyor olması gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanabilmek için kampanya tarihleri arasında www.superonline.net internet sitesinde, kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak ya da herhangi bir Turkcell Superonline başvuru merkezinden başvuru yaparak kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

20 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 1 Haziran 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuru yapmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurularda bu kampanya geçerli olmayacaktır.

Kampanya İçin Taahhüt Zorunluluğu Var Mıdır?

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için 24 aylık bir taahhüt vermeniz gerekmektedir. Taahhüt süresinden önce aboneliğinizi iptal eder ya da daha düşük bir pakete geçerseniz taahhüt bozulmuş sayılır. Geri kalan taksitlerin hepsi son faturaya yansıtılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.