Turkcell Superonline'dan Casper Nirvana N240 Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan Casper Nirvana N240 Kampanyası

Turkcell Superonline, kredi kartlarının taksit özelliğinin kısıtlanmış olduğu bu zamanda hiçbir kredi kartı ve senet kullanmadan aylık düzenli ödeme ile cihaz alabilme şansı sunuyor. Şimdi Turkcell Superonline kampanyaları ile hem tablet, hem de dizüstü bilgisayar olma özelliği taşıyan Casper Nirvana N240 bilgisayarını alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Şimdi Casper kampanyaları ile belirlenen kampanya tarihleri arasında başvuru yapan müşteriler, mevcut internet paketine ek olarak ayda 44,90 TL ödeyerek Casper Nirvana N240 cihazını alabilirler. Kredi kartı ve senet olmadan 24 aylık taksit ile cihaza sahip olabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu internet kampanyası sadece mevcut müşteriler için geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için en az 6 aylık Turkcell Superonline abonesi olmak gerekir. Ayrıca müşterilerin kampanyadan yararlanabilmeleri için başka bir cihaz kampanyasından yararlanmıyor olması gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanabilmek için kampanya tarihleri arasında www.superonline.net internet sitesinde, kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Fırsatı Yakala” butonuna tıklayarak ya da herhangi bir Turkcell Superonline başvuru merkezinden başvuru yaparak kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler 1 Haziran 2016 tarihine kadar başvuru yapmalıdır. Çünkü kampanya sadece 20 Ocak ile 1 Haziran 2016 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurularda bu kampanya geçerli olmayacaktır.

Kampanya İçin Taahhüt Zorunluluğu Var Mıdır?

Evet, kampanyadan faydalanabilmek için 24 aylık taahhüt verme zorunluluğunuz bulunur. Bu taahhüdü vermeyen müşteriler bu cihaz kampanyasından taksitli olarak faydalanamazlar. Ayrıca taahhüdü bozmuş olduğunuzda da kalan taksitlerin hepsi son faturanıza yansıtılacaktır. Aboneliğinizi iptal etmiş olduğunuzda ya da daha düşük bir pakete geçmiş olduğunuzda taahhüt bozulmuş sayılır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.