Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan Ayda 59 TL’ye Fiber internetli Tablet Kampanyası

Turkcell Superonline, kullanıcılarına fiber internet ile birlikte tablet veriyor. Üstelik ayda 59 TL ile tek bir faturada ödeyebilme imkanınız bulunuyor. Bu saye de son teknoloji ürünü tabletler edinmiş, hem de fiber internet almış bulunuyorsunuz.

Kampanya sadece 24 aylık taahhüt verenler için geçerli olacak. Sadece fiber internet fiyatına hem internet hem de tablet alırken herhangi bir kredi kartına gerek yok. Üstelik kurulum ve aktivasyon ücretleri de kampanya kapsamında alınmıyor. Bir adet fiber internet modemi kullanıcılara hediye ediliyor. Casper, Asus ve Samsung gibi önemli markalardan olan tabletler 24 ay boyunca ödediğiniz faturalar ile sizin oluyor. Kampanya sadece stoklarda bulunan ürünler ile sınırlı tutulmuş. Bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, şuan yararlanmış olduğunuz başka bir cihaz kampanyası olmaması gerekiyor. Ayrıca Turkcell Superonline’da son tarihi gecikmiş ve ödenmemiş faturanın da bulunmaması şartı var.

Turkcell Superonline

                Turkcell Superonline Tablet Kampanyasının Detayları şu şekilde:

 • Kampanya 13.11.2014 – 01.02.2015 tarihleri arasında geçerli olup kampanya kapsamında sunulan cihazlar stoklar ile sınırlıdır.
 • Kampanyadan Turkcell Superonline’ın yeni fiber internet müşterileri ve hali hazırda farklı bir cihaz kampanyasından yararlanmayan mevcut fiber internet müşterileri yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için müşterinin Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmamalıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut/yeni Turkcell Superonline Fiber İnternet müşterilerinin T.C. kimlik numaralarını yazılı olarak ibraz etmiş olmaları gerekmektedir.
 • Müşterinin birden fazla fiber internet aboneliği olsa dahi toplamda yalnızca 1 (bir) adet cihaz satın alabilir.
 • Hali hazırda cihaz kampanyasından yararlanan müşteriler bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Kampanyada belirtilen fiyatlar 24 aylık abonelik taahhüdü verilmesi halinde geçerlidir.
 • Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli (varsa tüm vergiler dâhil (%18 KDV) 150TL kurulum bedeli, varsa tüm vergileri dâhil (%18 KDV, %5 ÖİV) 29 TL aktivasyon ücreti, kampanya kapsamında yararlanılan 24 ay taahhütlü fiyat ile tarife fiyatı arasındaki indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, kampanya kapsamında seçilen cihaza göre tabletin rayiç bedeli (Samsung Galaxy Tab 4 7.0 için vergiler dâhil (%18 KDV) 449 TL, ASUS MeMO Pad 8 için vergiler dâhil (%18 KDV) 599 TL, ASUS MeMO Pad 7 için vergiler dahil ( % 18 KDV) 499 TL, Casper VIA T7 için vergiler dahi (%18 KDV) 349 TL) ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Ses indiriminden yararlanılabilmesi için, Turkcell Superonline’a ev numarasının taşınması ya da Turkcell Superonline’dan numara tahsis edilmesi gerekmekte ve 24 ay süresince Turkcell Superonline ses hizmetinin kullanılması gerekmektedir.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler dâhil (%18 KDV, %15 ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Kampanya kapsamında sunulan cihazların stoklarının tükenmesi halinde TURKCELL SUPERONLINE, müşterinin kabul etmesi şartıyla farklı marka / model bir cihaz sunabilir.
 • Kampanyalar kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
 • Kampanyalar içerisindeki paketler www.superonline.net adresinde yayınlanan Adil Kullanım Koşullarına tabidir. Fiyatlandırmada belirtilen değerler indirme (download) Hız Alanlarını göstermektedir. Ay içerisinde indirme (download) Hız Alanları ya da yükleme (upload) Hız Alanı aşıldığında ayın geri kalan günleri için indirme hızı 3 Mbps’ye, yükleme hızı 1 Mbps’ye düşürülecektir.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Kampanyaya 0850 222 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri ile Turkcell Superonline İletişim Merkezleri, yetkili Turkcell Superonline satış noktalarından katılmak mümkündür.
 • Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir. (% 18 KDV ve % 5 ÖİV).
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • Kampanya kapsamında devir yapılamaz, eğer devredilirse taahhütnamede yer alan cayma bedeli müşterinin son faturasına yansıtılır.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.