Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan Ayda 15 TL’ye Vestel Tablet Kampanyası

Turkcell Superonline’dan Tableti olmayan kimse kalmasın diye bir cihaz kampanyası başladı. Superonline kampanyaları arasında öne çıkan bu kampanya da internet faturanıza ek olarak sadece ayda 15 TL’ye Vestel V Tab sahibi olabilirsiniz.

Kampanya kapsamında verileek olan tablet 24 aylık ayda 15 TL olarak toplamda 360 TL’ye denk geliyor. Kampanya 1 Nisan 2015 tarihine kadar devam decek ve bu kampanyadan sadece xDSL aboneleri yararlanabilecek. Hem mevcut, hem de yeni xDSL aboneleri bu kampanyadan yararlanabilir. Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için ödenmemiş fatura, ya da vadesi geçmiş bir ödeme bulunmamalıdır. Kampanya için 24 aylık taahhüt verme şartı da bulunuyor. Kampanya kişi bazlı olarak düşünülmüştür ve her kişinin ne kadar aboneliği olursa olsun sadece bir tablet alma hakkı vardır. Vermiş olduğunuz taahhüdün zamanı dolmadan aboneliğinizi iptal ederseniz, geriye kalan taksitlerin tümü son faturanıza yansıtılacaktır.

Turkcell Superonline Vestel Tablet

Turkcell Superonline Vestel Tablet kampanyasının detayları şu şekildedir:

 Kampanya 10.11.2014 – 01.04.2015 tarihleri arasında geçerli olup kampanya kapsamında sunulan ürünler stoklar ile sınırlıdır.
Kampanyadan Turkcell Superonline’ın mevcut ve yeni xDSL müşterileri yararlanabilir.
Kampanyadan yararlanabilmek için müşterinin Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmamalıdır.
Kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut Turkcell Superonline xDSL müşterilerinin, kampanya şartlarını okumuş, taahhütnameyi kabul ederek imzalamış ve T.C. kimlik numaralarını yazılı olarak ibraz etmiş olmaları gerekmektedir. Turkcell Superonline’a yeni müşterilerin T.C. kimlik numarasını içeren kimlik belgeleri ile birlikte abonelik sözleşmelerini de eksiksiz doldurmuş ve imzalamış olmaları gerekmektedir.
Müşterinin 1’den (birden) fazla xDSL aboneliği olsa bile müşteri, toplamda yalnızca 1 (bir) tablet ürünü satın alabilir.
Kampanyadan yararlanan xDSL müşterilerinin Vestel V tab 7 LITE kampanyası kapsamında verilen tablet taksitleri, seçmiş ve kullanmakta oldukları hız / kota paketlerinin aylık ücretleri yanında abonelik faturasında ayrıca ücretlendirilecektir.
Müşteri, VESTEL V Tab 7 LITE Kampanyası kapsamındaki taahhüdünü taahhüt süresi dolmadan bozar ya da Turkcell Superonline’dan aldığı internet hizmetini sonlandırırsa Turkcell Superonline, müşterinin hali hazırda yararlanmakta olduğu kampanyaya ilişkin imzaladığı taahhütnamede yer alan kampanya iptal bedeli dışında kampanya iptal bedeli olarak müşterinin kampanya kapsamında almış olduğu cihazın toplam satış bedelinden o tarihe kadar ödediği taksitlerin mahsup edilmesi sonucu hesaplanacak kalan bedel müşteriye fatura edecek, müşteri bu bedeli Turkcell Superonline’a fatura üzerinde yer alan son ödeme tarihine kadar ödeyecektir.
Müşterinin, kampanyadan yararlandığı süre boyunca xDSL hizmetini veya kampanyasını üçüncü bir kişiye devretmek istemesi halinde bu talep Turkcell Superonline tarafından karşılanmayacak, müşteriye VESTEL V Tab 7 LITE Kampanyası ile diğer tüm hizmetlerine ilişkin taahhütleri sona erecek ve müşterinin kampanya kapsamında almış olduğu cihazın toplam satış bedelinden o tarihe kadar ödediği taksitlerin mahsup edilmesi sonucu hesaplanacak kalan bedel müşteriye fatura edecek, müşteri bu bedeli Turkcell Superonline’a fatura üzerinde yer alan son ödeme tarihine kadar ödeyecektir.
Turkcell Superonline, VESTEL V Tab 7 LITE Kampanyası ile birlikte yararlanılabilecek diğer kampanyaları belirleme hakkına sahiptir. xDSL müşterileri kampanyaya 0850 222 0 222 Superonline Müşteri Hizmetleri, tüm Turkcell Superonline İletişim Merkezleri ve Turkcell Superonline Yetkili Satış Noktalarından katılabilir.
Hali hazırda diğer cihaz kampanyalarından yararlanan müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanamaz.
Müşteriler, VESTEL V Tab 7 LITE Kampanyasına katılmak için Turkcell Superonline Yetkili Satış Noktalarına www.superonline.net internet adresinden ulaşabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.