Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan Avantajlı Yalın ADSL Kampanyası: 59 TL

İnternetin en temel ihtiyaçlardan biri haline geldiği bu zamanlarda, internet kampanyaları da insanların ilgisini oldukça çekiyor. Özellikle Fiber internetin altyapısının her yere uzanmadığından kaynaklı olarak ADSL internet kampanyaları geniş bir kesimi ilgilendiriyor. Şimdi Turkcell Superonline kampanyaları ile sınırsız ADSL yalın interneti ayda sadece 59 TL’ye alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile limitsiz yalın internet paketlerini oldukça düşük fiyatlara alabiliyorsunuz. İnternet hızına ve adil kullanım kotasına bağlı olarak değişen fiyatlarda en düşük limitsiz yalın internet paketinin aylık fiyatı 59 TL’dir. Bunun yanı sıra diğer internet sağlayıcılardan geçen müşterilerin cezai bedeli 123 TL’ye kadar karşılanıyor.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya sadece Turkcell Superonline’a yeni üye olacak aboneler için geçerlidir. Mevcut Turkcell Superonline aboneleri bu kampanyadan yararlanamazlar. Ayrıca kampanyadan yararlanabilmek için 24 aylık taahhüt vereniz de gerekiyor.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya 9 Eylül 2013 tarihinde başlamasına rağmen, son katılım tarihi sürekli olarak uzatıldı. Şuan için belirlenen son tarih 1 Ağustos 2015’tir. Kampanyanın tekrar uzatılıp, uzatılmayacağı konusunda herhangi bir bilgi yok. Bu nedenle kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, bu tarihe kadar başvuruyu yapmalı ve taahhüdü vermiş olmalısınız.

Kampanya ile Modem Verilecek Mi?

Bu kampanya kapsamında gelen müşterilere mülkiyeti Turkcell Superonline’a ait olan bir modem kullanıma tahsis edilecektir. Bu modem Turkcell Superonline güvencesi altındadır. Kampanyadan çıkmış olduğunuzda modemi tek parça ve çalışır bir halde iade etmeniz gerekir. Modemin iade edilmemesi durumunda bedeli son faturaya yansıtılacaktır.

Kampanyanın Taahhüdü Dolmadan Çıkarsam Ne Olacak?

Kampanya için vermiş olduğunuz taahhüt dolmadan kampanyadan çıkarsanız, o tarihe kadar yararlanmış olduğunuz indirimlerin tümü son faturanıza yansıyacaktır. Eğer kalan ayların taksit tutarı toplamı, bu bedelden daha düşük ise, onu da ödeyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.