Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan Avantajlı İnternet Seçenekleri

Tutkcell Superonline, tüm ADSL paketlerini kapsayan bir kampanya başlattı. Bu kampanya ile 24 aylık taahhüt vermiş olduğunuzda oldukça avantajlı fiyat ve koşullarla ADSL internet sahibi olabilirsiniz. Üstelik 24 aylık taahhüt vermiş olduğunuz zaman modem ve aktivasyon ücreti de taahhüt süresi boyunca alınmayacak.

Kampanya 1 Şubat2015 tarihine kadar geçerliliğini koruyacak. Bu kampanya hem mevcut Turkcell Superonline abonelerinin yararlanabileceği, hem de yeni abone olacakların yararlanabileceği bir kampanya türü. Üstelik bu kampanya kapsamında sizden alınacak olan 29 TL’lik aktivasyon ücreti alınmayacaktır. Kampanya kapsamında verilen modemler tak-çalıştır tür modemlerdir. Bu yüzden kurulum gibi bir hizmet ve kurulum ücreti bulunmuyor. 150 TL’lik modem ücreti kampanya kapsamında alınmayacakken, taahhüt süresi dolmadan iptal edilirse parçaları tam ve sağlam şekilde iade edilmeli. Eğer modeme bir zarar gelmiş ise, 150 TL’lik bir modem ücreti son faturaya yansıtılacaktır. Ayrıca iptal durumunda yapılan indirimlerin hepsi son faturaya yansıtılır.

Turkcell Superonline 49 TL

Turkcell Superonline ADSL Kampanyasının detayları şu şekilde:

o Kampanya 09 Eylül 2013 – 01 Şubat 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
o Kampanya avantajlarından yeni ve mevcut ADSL müşterileri, 24 ay taahhüt vererek yararlanabilirler
o ADSL kampanyasında vergiler dahil 29 TL’lik aktivasyon ücreti alınmamaktadır.
o Turkcell Superonline ADSL kotalı erişim seçeneklerinde kota aşım ücreti 0,0092 TL/MB’dir.
o 16 Mbps’ye kadar paketlerinden yararlanabilmek için hattın ADSL2+ teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığına göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir.
o Kampanya kapsamında sunulan modemler tak&çalıştır özellikli olduğu için kurulum hizmeti sunulmamaktadır. Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
o Türk Telekomünikasyon A.Ş. altyapısı üzerinden hali hazırda başka bir işletmeci tarafından xDSL hizmeti almayan yeni xDSL aboneleri için kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler (%18 KDV) dahil 100 TL, taahhüt kapsamında alınmayacaktır.
o Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda, tüm vergiler dahil 29 TL aktivasyon ücreti ve abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin (varsa tüm vergiler (%18 KDV) dahil 100 TL kurulum hizmeti dahil) toplam bedeli ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
o Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Bayi’sine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak 10 gün içinde teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline tüm vergiler dahil 150 TL modem ücretini son faturaya yansıtır.
o Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, Turkcell Superonline faturasına yansıtılır.
o Ay içerisindeki veri downloadı, 8 Mbps’ye kadar 6 GB kotalı 25 GB AKK paketinde 25 GB’ye, 16 Mbps’ye kadar 6 GB kotalı 25 GB AKK paketinde 25 GB’ye, 8 Mbps’ye kadar limitsiz 50 GB AKK paketinde 50 GB’ye, 8Mbps’ye kadar limitsiz 100 GB AKK paketinde 100 GB’ye, 16 Mbps’ye kadar limitsiz 75 GB AKK paketinde 75 GB’ye ulaştığında internet download (indirme) hızı 3 Mbps’ye düşürülecektir. Bir sonraki aya girildiğinde, internet download(indirme) hızı tekrar mevcut erişim hızına yükseltilecektir. (Hız Alanı: AKK)
o Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler dahil (%18 KDV, %15 ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
o Belirtilen paket fiyatlarına %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.
o Turkcell Superonline yasal sitelerden indirmeyi destekler.
o Turkcell Superonline ADSL aboneleri için kullanılan data miktarı mevcut kotalarından düşer ve Adil Kullanım Koşullarını (AKK) etkiler. Bu nedenle kotalı ADSL paketi kullanan müşterilerimize, Limitsiz Paket’e geçiş yapmaları önerilir.
o Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse sağlanan indirimler ve / veya indirimli servisler kampanya iptal bedeli hesabına uygun olarak aboneye faturalandırılır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.