Turkcell Superonline'dan Asus MeMO Pad 7 Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan Asus MeMO Pad 7 Kampanyası

Yeni nesil bilgisayarlar arasında değerlendirilen tablet bilgisayarlar, şimdi hemen her eve ve ihtiyaca gereken en önemli teknoloji aletlerinden biri oldu. Akıllı telefonlardan sonra en fazla alınan teknoloji ürünü olarak görülüyor. Turkcell Superonline da bunun için müşterilerine özel bir kampanya başlattı.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Turkcell Superonline kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında başvuran müşteriler ayda sadece 69 TL ödeyerek Asus MeMO Pad 7 tablet satın alabiliyor. Bu tablet için 24 ay boyunca içerisinde interneti ile birlikte 69 TL ya da 99 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Asus kampanyaları tüm Turkcell Superonline müşterilerinin katılımına açıktır. Hem yeni müşteriler, hem de mevcut müşteriler 24 aylık ya da 12 atlık taahhüt vererek bu kampanyadan yararlanabilirler. Hali hazırda zaten bir cihaz kampanyasından yararlanan müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için kampanya tarihleri arasında başvuru yapmanız gerekir. www.superonline.net internet sitesinde ki kampanyalar bölümünde, bu kampanyanın yayınlandığı sayfada “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak kampanyadan yararlanabilirsiniz. Ya da herhangi bir Turkcell Superonline noktasına giderek de kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli Olacak?

Bu tablet kampanyası için belirlenen son katılım tarihi 1 Şubat 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanyaya başvuru yaparak yararlanabilirler. Kampanya tarihinden sonra yapılan başvurular geçerli olmayacaktır. Ayrıca kampanya sadece stoklarla sınırlıdır. Stoklar tükendiğinde kampanya otomatik olarak duracaktır.

Bu Kampanya ile Kaç Adet Cihaz Alabilirim?

Kampanya müşteri bazlı olarak ayarlandığı için her müşteri bu kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir ve bir kere cihaz alabilir. Birden fazla üyeliğiniz olsa da birden fazla cihaz alabilme şansınız yoktur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.