Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan Apple TV Kampanyası

TV algısını tamamen alt üst eden ve TV’ye yeni bir form kazandıran yeni nesil Apple TV, şimdi kullanıcılarına çok daha fazla geniş imkan sunuyor. Üstelik şimdi Turkcell Superonline kampanyaları ile internet faturanıza ek olarak Apple TV alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Apple kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında başvuran Turkcell Superonline müşterileri, mevcut faturalarına ek olarak sadece 39 TL ödeyerek Apple TV alabilirler. Üstelik 24 aylık ödemenin sonunda Apple TV sizin olacaktır. Yani cihazı 24 aylık taksit ile alabilme şansınız olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece fiber internet müşterilerinin katılımına açıktır. Diğer hizmet müşterileri bu kampanyadan faydalanamaz. Kampanya hem yeni, hem de mevcut müşterilerin katılımına açıktır. İsteyen müşteriler 24 aylık taahhüt vererek bu kampanyadan faydalanabilir. Taahhüt vermeyen müşteriler kampanyaya katılamaz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanabilmek için verilen tarihler arasında www.superonline.net internet sitesinde ki kampanya sayfasında bulunan “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak kampanyadan faydalanabilirsiniz. Ya da 0850 222 0 222 numaralı çağrı merkezini arayarak ve ya herhangi bir Turkcell Superonline İletişim Merkezine başvurarak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya Ne Kadar Sürecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 1 Haziran 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuru yaparak 24 aylık taahhüdü vermelidir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Taahhüdü Bozarsam Ne Olur?

Kampanya kapsamında vermiş olduğunuz taahhüdü zamanından önce bozarsanız, cihazın kalan taksitleri son faturanıza yansıtılacaktır. Eğer kampanyadan yararlandığınız için herhangi bir indirimden faydalandıysanız, o indirimlerin de bedeli son faturaya yansıyacaktır. Eğer kalan ayların toplam tutarı dah düşük ise sadece kalan ayları da ödeyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.