Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan AKK’sız Süper Paket Kampanyası

İnternet sağlayıcıları her ne kadar limitsiz internet hizmeti sunsa da adil kullanım kotası koyarak, ve bu kotayı aştığınızda hızınızı düşürerek aslında internet kullanımınıza bir limit koyuyor. Bu nedenle de internete limitsiz demek zor. Fakat Turkcell Superonline kampanyaları ile alacağınız Süper Paket’te artık adil kullanım kotası yok.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu internet kampanyaları ile alacağınız Süper pakette limitsiz fiber internet sunulacak. Bu pakette hiçbir adil kullanım kotası da belirlenmeyecek. 25 Mbps hıza kadar çıkabilen bu AKK’sız, limitsiz fiber internet paketinin aylık tutarı da 99 TL. Üstelik 24 ay sabit fiyat garantisi ile.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya hem yeni, hem de mevcut Turkcell Superonline müşterileri için geçerlidir. Yani isteyen herkes bu kampanyadan yararlanabilir. Fakat kampanyanın geçerli olabilmesi için, başvuru yapmış olduğunuz bölgede Turkcell Superonline fiber altyapısının bulunması gerekir. Bu altyapının olmadığı yerlerde kampanya geçerli olamayacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son başvuru tarihi 1 Ocak 2016’tır. Bu nedenle kampanyaya katılmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar başvuru yapmalıdır. Daha önce uzatılan bu kampanyanın tekrar uzatılacağına dair herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Kampanya İçin Taahhüt Vermem gerekir Mi?

Evet, bu kampanyadan 24 ay boyunca sabit ve indirimli fiyattan yararlanabilmeniz için 24 aylık taahhüt vermeniz gerekmektedir. Taahhüt süresi bitmeden, o zamana kadar yararlandığınız indirimleri ve aldığınız ücretsiz hizmetleri ödeyerek kampanyadan ve paketten çıkabilirsiniz. Eğer kalan ayların taksitleri ödeyeceğiniz tutardan daha düşük ise, sadece kalan ayları da ödeyebilirsiniz.

Aktivasyon ve Kurulum Ücreti de Ödeyecek Miyim?

Kampanya kapsamında aktivasyon ve kurulum ücreti size hediye edilecektir. Ayrıca kampanyada kaldığınız sürece bir de modem kullanımınıza ücretsiz olarak tahsis edilecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.