Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan AKK’sız Limitsiz İnternet Paketi

Genel olarak limitsiz internet paketlerinin hepsinde adil kullanım kotası bulunur. Bu kota dolmuş olduğunda internet hızınız oldukça düşer. Bu da limitsiz diye sunulan internetin görünen sınırlarıdır. Şimdi Turkcell Superonline kampanyaları, isteyenler için bu adil kullanım kotasını kaldırıyor.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu internet kampanyalarında adil kullanım kotası olmadan gerçekten limitsiz olarak internet özgürlüğünü yakalayabilirsiniz. Bu kampanyada hızına göre fiyatları değişen 3 farklı internet paketi bulunur. Size uygun hızda ki internet paketini seçebilirsiniz.

Kampanya Kapsamında Ki İnternet Paketleri ve Fiyatları Nelerdir?

Bu kampanya ile 25 Mbps hıza kadar çıkabilen limitsiz ve AKK’sız internet paketi aylık 99 TL’dir. 50 Mbps hıza kadar çıkabilen paketin aylık ödemesi ise 169 TL’dir. 100 Mbps hız ise 299 TL olarak faturalandırılır. Bu fiyatlara KDV ve ÖİV vergileri de dahildir.

Ekstra Bir Ücretlendirme ile Karşılaşır Mıyım?

Bu kampanyada vergi ya da başka bir isim altında ek ücret alınmaz. Aktivasyon ve kurulum bu kampanya ile size hediye edilir. Ayrıca bir modem de kullanımınıza tahsis edilir. Ek bir hizmet almadığınız sürece ekstra ücretlendirilmezsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan hem mevcut Turkcell Superonline aboneleri, hem de yeni aboneler faydalanabilir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler 24 aylık bir taahhüt vermek durumundadır. Bu 24 aylık taahhüt ile 24 ay boyunca sabit fiyat garantisi de almış olursunuz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

28 Nisan 2015 tarihinde başlayan bu AKK’sız limitsiz internet kampanyası 1 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihler arasında başvuru yapan tüm müşteriler kampanyadan faydalanabilecek. Faydalanan her kişi de 24 ay boyunca paketten çıkmayacağının garantisini vermek zorundadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.