Turkcell Superonline'dan 3'lü Süper Paket Kampanyası 59,90 TL | Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan 3’lü Süper Paket Kampanyası 59,90 TL

Turkcell Superonline’dan 3’lü Süper Paket Kampanyası 59,90 TL

Turkcell Superonline, tüm iletişim ihtiyaçlarınızı karşılayacak yeni bir kampanya başlattı. Şimdi Turkcell Superonline kampanyaları ile hem fiber internet, hem Turkcell TV+, hem de Alo hizmeti ayda sadece 59,90 TL. üstelik sabit fiyat garantisi ile birlikte.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?


Şimdi 25 Mbps hıza kadar çıkabilen ve 75 GB adil kullanım kotası bulunan limitsiz internet, 6 Sinema TV kanalı ile birlikte Turkcell TV+  ve ALO hizmeti alanlar, indirimli olarak ayda toplam 59,90 TL ödüyor. Üstelik 24 ay boyunca fiyatın değişmeyeceği garantisi de veriliyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyalardan hem yeni müşteriler, hem de mevcut müşteriler aynı şartlarla yararlanabilir. Yani kampanya tüm müşterilerin katılımına açıktır. Kampanyadan yararlanabilmeniz için başvurduğunuz yerde Turkcell Superonline fiber altyapısının bulunması gerekir. Fiber altyapının olmadığı yerlerde kampanya geçerli olmayacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

1 Nisan tarihinde başlayan bu internet kampanyaları 1 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyenler bu tarihler arasında Turkcell Superonline’a başvurmalı ve 24 aylık taahhüt vermelidir. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurular, bu kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanya İçin Taahhüt Vermem Gerekir Mi?

Evet, kampanyaya katılım için 24 aylık taahhüt verilmesi gerekmektedir. Verilen bu taahhüt ile 24 aylık sabit fiyat garantisi de almış olursunuz. Eğer taahhüt bitmeden kampanyadan çıkarsanız, çıktığınız tarihe kadar yararlandığınız indirimleri tamamı, varsa yararlandığınız ücretsiz hizmetler ve aldığınız cihazlar var ise kalan taksitlerin tamamı son faturanıza yansıtılır. Eğer kalan ayların taksitleri cezai bedelden daha düşük ise, bunu ödeyerek de kampanyadan çıkabilirsiniz.

Kampanya ile Modem Verilecek Mi?

Kampanya ile bir modem kullanımınıza temin edilir ve bu modemin mülkiyeti Turkcell Superonline’a aittir. Kampanya bittiğinde modemi çalışır ve tek parça halinde iade etmeniz gerekir. Edilmemesi durumunda son faturaya 150 TL modem ücreti yansıyacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ