Kampanya Bulucu

Turkcell Süperonline’dan 3’lü Süper Paket 59 TL

Turkcell Süperonline, tüm internet, telefon, TV kullanıcılarının tümünü sevindirecek bir kampanya başlattı. Bu kampanya ile 3 farklı paketin tümüne sadece 59 TL ödeyeceksiniz. Sınırsız Fiber İnterneti, Turkcell TV Ev Paketi ve Alo paketi ile bu kampanya 24 Ay taahhüt vermeniz durumunda geçerli olacaktır.

Kampanya kapsamında alacağınız fiber internet 25 Mbps’e kadar çıkabilen hızlı internet, Turkcell TV+ Ev Paketi, Alo Hizmeti artık Turkcell Superonline kalitesi ile tek faturada 59 TL. Kampanya için başvuracağınız son tarih 31 Aralık 2014. Kampanyadan yararlanmak için ise sadece 24 aylık taahhüt vermeniz yeterli olacaktır. Kampanya Fiber internetin altyapısının olduğu 12 ilde geçerli olabilecek. Taahhüt süresi bitmiş olduğunda normal ücretler üzerinden faturalandırılacaksınız. Yine kampanya kapsamında bir defaya mahsus olarak Damga Vergisi faturaya yansıyacaktır. Belirtilen fiyatlarda KDV dahildir. Kampanya dahilinde size bir de Fiber internet uyumlu modem verilecektir.

Turkcell Süperonline 3'lü Süper Paket

Türkcell Superonline 3’lü Süper Paket Kampanyasının detayları şu şekilde:

 • Kampanya 15 Nisan 2014 – 31 Aralık 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell Superonline Turkcell TV+, Fiber İnternet ve ses hizmetine 24 ay abonelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir.
 • Kampanyadan mevcut veya yeni Turkcell Superonline fiber internet aboneleri yararlanabilir. Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde (12 ilde) sunulabilmektedir.
 • Turkcell TV+ Ev ve Ev Ekstra Paketi kablolu yayın ortamında sunulmakta olup Turkcell TV+ altyapısının bulunduğu bölgelerde kullanılabilir. Kampanya fiyatı, 24 ay boyunca aylık tüm vergiler dahil(%18 KDV) 59* TL’dir.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile 24 aylık taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.superonline.net adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Damga vergisi bir defaya mahsus faturalandırılacaktır.
 • Abonelik 24 aydan önce sonlandırılırsa abonelik taahhüdü süresince kullandığım ücretsiz ve/veya indirimli servislerin (tüm vergiler (%18 KDV) dahil 150 TL fiber internet kurulum ücreti, tüm vergiler (%18 KDV) dahil 75 TL Turkcell TV+ kutusu kurulum ücreti, tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 29 TL fiber internet aktivasyon ücreti, Turkcell TV+ aktivasyon bedelinin ödenmemiş taksitleri, seçmiş olduğum hız paketine istinaden aldığım indirim miktarının yararlandığım ay sayısı kadar bedeli) toplam bedeli seçmiş olduğum hız seçeneğinin kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar ile karşılaştırılıp düşük olan bedelin tarafıma kampanya iptal bedeli olarak faturalanır.
 • Kampanyalar kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell SuperonlineAbone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline vergiler dahil (% 18 KDV) 150 TL modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Kampanya kapsamında verilen modem ve Turkcell TV+ cihazı stoklarla sınırlıdır
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde, aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça tüm vergiler dahil (%18 KDV, %15 ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Kampanyalar içerisindeki paketler www.superonline.net adresinde yayınlanan Adil Kullanım Koşulları’na ( AKK ) tabidir. Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu düzenlemelerine göre hesaplanan cayma bedeli yansıtılır.
 • Kampanya kapsamındaki limitsiz paket için aylık veri indirme (download) ya da veri yükleme (upload) hız alanlarının aşılmasından sonra ayın geri kalan günleri için veri indirme (download) hızı 3 Mbps’ye, veri yükleme (upload) hızı 1 Mbps’ye düşürülecektir.Kotalı fiber erişim seçeneklerinde kota aşım ücreti tüm vergiler dahil (% 18 KDV ve % 5 ÖİV). 0,0092 TL / MB’dir.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • Kampanya kapsamındaki paketlerin upload (yükleme) AKK değerleri 50 GB’dır.
 • Turkcell TV+ içerisindeki canlı kanallar, ile film ve dizi içeriklerinin kullanımı fiber internet abonelerinin kotalarından düşmemektedir. Bu kampanyalar içerisinde bulunan tüm hızlara ve tarifelere ilişkin detaylı bilgi için www.superonline.net , 0850 222 0 222
 • Turkcell TV+ içeriklerine altyapının bulunduğu bölgelerde internet ve 3G üzerinden erişilebilir; bağlantı hızı, GSM kapsama alanı, coğrafi koşullar, şebeke yoğunluğu ve cihaza göre değişiklik gösterebilir. Kablolu altyapının bulunduğu bölgelerin bilgilerinehttp://www.superonline.net/hakkimizda-detay?h=4 adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca 3G kapsama alanlarına ilişkin bilgilere de ilgili mobil operatörünüzün web siteleri ve bilgilendirmeleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

*24 ay boyunca aylık 1,25TL Turkcell TV+ aktivasyon ücreti eklenir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.