Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan 3’lü Fırsat Kampanyası

İnternet, TV ve telefon hizmetlerinin faturalarını ayrı ayrı ödemekten bıktıysanız ve artık hepsinin toplam ücreti fazla geliyorsa bu kampanya sizi sevindirecek. Şimdi Turkcell Superonline kampanyaları ile hem fiber interneti, hem TV+’yı, hem de Alo Hizmetini ayda sadece 59,90 TL’ye ödeyebilirsiniz. Üstelik ilk 3 ay da tamamen ücretsiz.

Bu Kampanyanın Avantajları Ne?

Bu kampanyada farklı TV paketi ve internet özelliklerine göre farklı fiyatlandırma yapılacaktır. Ama örnek olarak söylemek gerekirse TV+ Ev paketi, 25 Mbps hıza kadar çıkabilen ve 75 GB adil kullanım kotasına sahip limitsiz fiber internet ve ALO hizmeti ayda sadece 59,90 TL. üstelik tüm tarife ve paketlerde ilk 3 ay tamamen ücretsiz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya hem mevcut Turkcell Superonline abonelerinin, hem de yeni turkcell Superonline abonelerinin katılımına açıktır. İsteyen herkes bu kampanyadan faydalanabilir. Bu kampanyadan faydalanmak için 27 aylık bir taahhütname imzalanması gerekecektir. Kampanyadan yararlanabilmeniz için bulunmuş olduğunuz bölgede Turkcel Superonline Fiber internet altyapısının bulunması gerekir.

Kampanya Ne zamana Kadar Sürecek?

26 Mayıs 2015 tarihinde başlayan bu avantajlı kampanya 1 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar başvuru yapıp, taahhütname imzalayan herkes kampanyadan yararlanabilecek. Bu tarihten sonra yapılan başvurular kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Taahhüt Bitmeden Kampanyadan çıkarsam Ne olur?

Vermiş olduğunuz taahhüt süresi dolmadan kampanyadan çıkmanız durumunda, o tarihe kadar size yapılan indirim ve ücretsiz hizmetlerin tamamı son faturanıza yansıtılır. Eğer kalan ayların, aylık ödemesi bu bedelden daha düşük ise, sadece kalan ayların tutarını ödeyerek de kampanyadan çıkabilirsiniz. Ayrıca kullanımınıza tahsis edilen modem ve diğer cihazların da iadesini tam ve çalışır durumda yapmanız gerekir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.