Turkcell Superonline'dan 1000 Mbps Hızında İnternet | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan 1000 Mbps Hızında İnternet

İnternet konusunda tam özgürlüğe ve gerçek anlamda ışık hızına sahip olmak ister misiniz? Eğer bunun mümkün olmadığını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Çünkü şimdi Turkcell Superonline kampanyaları ile 1000 Mbps hıza kadar internet kullanabilme şansınız olur.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu internet kampanyaları ile 1000 Mbps internet hızına sahip internet paketini alabilirsiniz. Bu internet paketi için herhangi bir adil kullanım kotası belirlenmemiştir. Bu internet paketine ilk 3 ay ayda sadece 499 TL ödeyerek, geri kalan 9 ayda ise aylık 999 TL olarak ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Turkcell Superonline abonesi olan herkes yararlanabilir. Kampanya hem yeni müşterilerde, hem de mevcut müşterilerde geçerli olacaktır. Fakat kampanyadan yararlanabilmeniz için bulunmuş olduğunuz bölgede Turkcell Superonline Fiber altyapısının bulunması gerekir. Bu altyapının bulunmadığı yerlerde kampanya geçerli olamayacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Bu kampanyaya www.superonline.net internet sitesinde ki kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak başvurabilirsiniz. Ya da herhangi bir Turkcell Superonline yetkili mağazalardan da başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için 12 aylık bir taahhütname imzalamanız gerekmektedir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya ilk olarak 1 Mayıs 2011 tarihinde başladı ve bir takım değişikliklere uğrayarak bugüne kadar uzatıldı. Kampanya için belirlenen son katılım tarihi şuan 1 Ocak 2016’dır. Kampanyanın tekrar uzatılıp, uzatılmayacağı konusunda herhangi bir bilgi yoktur. Bu nedenle kampanyadan yararlamak isteyenler bu tarihe kadar başvurmalıdır.

Kampanyada ki Taahhüdü Bozarsam Ne Olur?

Kampanya kapsamında vermiş olduğunuz taahhüdü bozarsanız yararlanmış olduğunuz indirim tutarlarının tamamı son faturaya yansıtılacaktır. Ücretsiz olarak yararlandığınız aktivasyon, kurulum gibi hizmetler de son faturaya yansıtılacaktır. Eğer kalan ayların ödemeleri bu bedelden daha düşük ise sadece kalan ayları da ödeyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.