Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’da Yalın ADSL 59 TL

İnternet kullananların en büyük sıkıntılardan biri aynı zamanda sabit telefon hattı kullanmak zorunda olmasıdır. Sabit hat kullanmayan müşteriler hat ücreti ödeyerek interneti daha fazla ücretten satın alırlar. Turkcell Superonline, şimdi yeni kampanyası ile müşterilerine uygun fiyatta yalın internet hizmeti sunuyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Şimdi Turkcell Superonline kampanyaları ile kampanya tarihinde başvuran müşteriler uygun fiyata yalın internet alabiliyorlar. Örneğin 50 GB adil kullanım kotasına sahip olan ve 8 Mbps hıza kadar çıkabilen ADSL interneti 59 TL’ye alabilirsiniz. Üstelik 24 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile birlikte.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu internet kampanyaları sadece ev telefonunu Turkcell Superonline’ taşıyan müşteriler için geçerli olacaktır. Mevcut Turkcell Superonline aboneleri bu kampanyadan yararlanamazlar. Kampanya sadece yeni aboneler için geçerli olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında geçiş içinde başvuru yapmanız kampanyadan yararlanmanız için yeterlidir. Kampanya sadece 24 aylık taahhüt vermiş olduğunuzda geçerli olacaktır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 1 Ocak 2016’dır. Kampanyadan yararlanabilmeniz için bu tarihe kadar başvuruyu yapmalı ve taahhüdü vermelisiniz. Bu tarihten sonra yapılacak olan başvurularda kampanya geçerli olmayacaktır.

Kampanya Kapsamında İnternet Özelliklerini Kendim Belirleyebilir Miyim?

Kampanya kapsamında kendi internet paket özelliklerinizi belirleyebilirsiniz. Aynı şekilde paket fiyatları da değişiklik gösterecektir. Bu kapsamda kullanacağınız internetin hızını, adil kullanım kotasını değiştirebilirsiniz. Aynı şekilde limitsiz ya da kotalı olması durumunu belirleyebilirsiniz. Fakat kampanya sadece ADSL internette geçerlidir. Fiber internet paketleri bu kampanya kapsamının dışında tutulur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.