Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’da, Turbo Buton Teknolojisi

Düşünün, elinizin altında bir buton var ve bu butona basmış olduğunuz zaman internetiniz ışık hızına çıkıyor. Bilim-kurgu filmi gibi değil mi? Ama değil. Turkcell Superonline bunu hayata geçirdi ve internetinizi 100 Mbps’e kadar çıkarabiliyor.

Turbo Buton’u kullanmış olduğunuz zaman 24 saat boyunca etkisini gösteriyor ve bu süre boyunca internetinizin hızı 100 Mbps’e kadar çıkıyor. Üstelik bu servisi kullanmak sadece 4.90 TL. 24 saat boyunca süren bu hız, 24 saatin sonunda biter ve o faturalandırma döneminin sonunda faturanıza yansıtılır. Bu servis sadece Fiber İnternet kullanıcılarının yararlanabileceği bir servistir ve 1 ayda en fazla 3 defa kullanılabilirler. Bu servisten yararlanmak için Online İşlem Merkezinden işlem yapmak ve ya telefonlarınızın mesaj bölümüne TURBO yazarak 0532 752 20 00’a mesaj atmak yeterli olacaktır. Turbo Buton’dan tam performans almak istiyorsanız kablolu internet bağlantısını kullanmak çok daha iyi olacaktır. İnternet hızı bir takım faktörlere göre değişiklik gösterecektir.

Turkcell Superonline Turbo Buton

Turkcell Superonline Turbo Buton Servisinin Kullanım Detayları Şu şekilde:

  • Tüm fiber müşterileri bir ay içerisinde en fazla 3 defa, aynı 24 saatlik dilim içerisinde sadece 1 defa turbo buton ürünü alabilir.
  • 24 saatlik kullanım sonrasında müşteri abone olduğu kampanya şartlarına geri döner.
  • Kullanıcı 24 saatlik 100 Mbps’e kadar hız kullanımı süresince Hız Alanı’ndan hiçbir şekilde etkilenmez.
  • Turbo Buton’dan tam performans almak için kablolu bağlantı gerekmektedir.
  • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan server’ların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.