Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’da Fiber İnternet ile Birlikte Süper Tabletler

Turkcell Superonline kampanyalarının sunmuş olduğu avantaj ile, fiber internetinizin yanında Casper veya Reeder marka tablet alabilirsiniz. Üstelik bu cihaz kampanyaları ile Aktivasyon, kurulum ve modem ücreti ödemenize gerek kalmaz.

Kampanyanın Sağlamış Olduğu Avantajlar Nelerdir?

Bu kampanyadan yararlanmış olduğunuzda herhangi bir kredi kartı ya da senet gerekmeden, sadece aylık internet faturanızı ödeyerek tablet sahibi olabilirsiniz. Üstlik bu kampanyadan yararlanmış olduğunuzda kurulum, aktivasyon ve modem ücretleri de müşterilerden alınmayacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Turkcell Superonline fiber internet müşterileri bu kampanyadan yararlanabilirler. Şuan aktif bir cihaz kampanyasından yararlanmayan, son ödeme tarihi geçmiş bir fatura borcu bulunmayan ve 24 aylık bir taahhüt veren tüm abonelerin katılımına açıktır.

Bu Kampanya İle En Fazla Kaç Tablet Alabilirim.

Kişi bazlı olarak düzenlenen bu kampanyada, birden fazla internet aboneliğiniz bulunsa bile sadece bir cihaz alarak yararlanabilirsiniz. Kampanya kurgusu gereği hiç kimseye birden fazla cihaz verilmeyecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

13 Nisan 2015 tarihinde başlayan bu cihaz kampanyası 1Temmuz 2015 tarihine kadar devam edecek. Fakat kampanya stoklarla sınırlı tutulduğu için, stokların tükenmesi durumunda daha erken bitebilme ihtimali var.

Bu Kampanya ile Hangi Tabletleri Alabilirim?

Kampanya için belirlenmiş 2 farklı tablet bulunuyor. Bu tabletler, Casper VİA T7D – 3G ve Reeder A8i Quad tabletlerdir. Stoklarda bulunması durumunda müşteri istediği tabletlerden birini seçmekte özgür.

Tabletleri Ne Kadar Ücrete Alabilirim?

Kampanya ile tablet almak istediğinizde seçeceğiniz internet paketinin özelliklerine göre bir aylık ödeme tutarı çıkacaktır. Bu ödeme tutarı dışında tablet için ekstra bir ücret yansımayacaktır. Seçtiğiniz internet paketini 24 ay kullanmanız durumunda tabletin bedelini de ödemiş sayılırsınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.