Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline Turkcell TV Kampanyası

Turkcell Superonline kampanyaları sadece daha hızlı ve kaliteli internete ulaşmanızı değil, diğer Turkcell TV kampanyaları ile televizyon algınızı da değiştirmeyi amaçlıyor. Şimdi Turkcell Superonline Fiber İnternet abonesi herkes, faturaya ek uygun fiyatlarla Turkcell TV abonesi de olabilir.

Kampanya 31 Mart 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar başvuru yapmış olduğunuzda faturanız ek olarak 14,90 TL ile Turkcell TV+ Ev paketi, ya da faturaya ek olarak 24,90 TL ile Turkcell TV+ Ev Ekstra Paketi alabilirsiniz. Üstelik bu kampanyalardan yararlanmış olduğunuzda 24 ay boyunca 6 Sinema TV kanalı size hediye ediliyor. ayrıca bu kampanyaya dahil olmuş olduğunuzda taahhüdünüz de bozulmuyor. Kampanya sadece Turkcell Superonline Fiber Müşterilerine sunuyor. Ayrıca bulunmuş olduğunuz yerleşim bölgesinde Turkcell Superonline altyapısı bulunmuyor ise bu kampanyadan yararlanabilme imkanınız bulunmuyor. Kampanya kapsamında alacağınız Turkcell TV cihazı ve modem stoklarla sınırlı tutulmuştur.

Turkcell Superonline Turkcell TV Kampanyası

Turkcell Superonline Turkcell Tv kampanyasının detayları şu şekildedir:

o Kampanya 8 Eylül 2014 – 31 Mart 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
o Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell Superonline Turkcell TV+ hizmetine 24 ay abonelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir.
o Kampanyadan mevcut veya yeni Turkcell Superonline fiber internet aboneleri yararlanabilir. Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde (12 ilde) sunulabilmektedir.
o Kampanya fiyatı, 24 ay boyunca aylık tüm vergiler dahil (%18 KDV+%15ÖİV ) Turkcell TV+ Ev Paketi için 14,90 TL, Turkcell TV+ Ev Ekstra Paketi için 24,90 TL’dir.
o Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile 24 aylık taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.superonline.net adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.
o Damga vergisi bir defaya mahsus faturalandırılacaktır.
o Abonelik 24 aydan önce sonlandırılırsa abonelik taahhüdü süresince kullandığım ücretsiz ve/veya indirimli servislerin varsa işbu kampanya kapsamında aşağıdaki tabloda belirtilen 24 Ay Taahhütlü Kampanya Fiyatı Aylık İndirim Tutarının yararlandığım ay sayısı kadar bedeli, tüm vergiler (%18 KDV) dahil 75 TL Turkcell TV+ kutusu kurulum ücreti, tüm vergiler ( % 18 KDV, %15 ÖİV) dahil 30 TL Turkcell TV+ aktivasyon bedeli, kampanya taahhütnamesi kapsamında belirlenen seçilen seçeneğe ait toplam kampanyalı aylık paket fiyatlarının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar ile karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturalandırılır.
o Kampanyalar kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell SuperonlineAbone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline vergiler dahil (% 18 KDV) 150 TL modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
o Kampanya kapsamında verilen modem ve Turkcell TV+ cihazı stoklarla sınırlıdır.
o İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
o Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde, aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça tüm vergiler dahil (%18 KDV, %15 ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
o Kampanyalar içerisindeki paketler www.superonline.net adresinde yayınlanan Adil Kullanım Koşulları’na ( AKK ) tabidir. Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu düzenlemelerine göre hesaplanan cayma bedeli yansıtılır.
o Kampanya kapsamındaki limitsiz paket için aylık veri indirme (download) ya da veri yükleme (upload) hız alanlarının aşılmasından sonra ayın geri kalan günleri için veri indirme (download) hızı 3 Mbps’ye, veri yükleme (upload) hızı 1 Mbps’ye düşürülecektir.Kotalı fiber erişim seçeneklerinde kota aşım ücreti tüm vergiler dahil (% 18 KDV ve % 5 ÖİV). 0,0092 TL / MB’dir.
o Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
o Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
o Turkcell TV+ içerisindeki canlı kanallar, ile film ve dizi içeriklerinin kullanımı fiber internet abonelerinin kotalarından düşmemektedir. Bu kampanyalar içerisinde bulunan tüm hızlara ve tarifelere ilişkin detaylı bilgi için www.superonline.net , 0850 222 0 222
o Turkcell TV+ içeriklerine altyapının bulunduğu bölgelerde internet ve 3G üzerinden erişilebilir; bağlantı hızı, GSM kapsama alanı, coğrafi koşullar, şebeke yoğunluğu ve cihaza göre değişiklik gösterebilir. Kablolu altyapının bulunduğu bölgelerin bilgilerine http://www.superonline.net/hakkimizda-detay?h=4 adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca 3G kapsama alanlarına ilişkin bilgilere de ilgili mobil operatörünüzün web siteleri ve bilgilendirmeleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.