Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline Müşterilerine Özel Lezzetlihediye.com’da Yüzde 30 İndirim

Sevgililer günün yaklaşması ile birlikte firmaların sevgililer günü kampanyaları da yaygın bir şekilde başladı. Turkcell Superonline kampanyaları arasında da yerini alan bu kampanya, Superonline abonelerine özel www.lezzetlihediye.com adresinden yüzde 30 indirim sunuyor.

Kampanya 16 Şubat 2015 tarihine kadar geçerli olacak. Bu tarihe kadar vermiş olduğunuz siparişlerde kampanyadan faydalanabileceksiniz. Siparişi verirken yıl içerisinde ki herhangi bir günü belirleyebilirsiniz. 31 Aralık 2015 tarihine kadar istediğiniz herhangi bir günde hediyeniz gönderilecektir. Ayrıca siparişinizin 60 TL ya da daha üzerinde olması durumunda herhangi bir teslimat bedeli de alınmayacaktır. Lezzetlihediye.com adresinden alışverişi yaptıktan sonra ödeme ekranına gelmiş olduğunuzda “indirim kodunu giriniz” alanına kodu girerek toplam ücret üzerinde Yüzde 30 indirimi sağlayabilirsiniz. Turkcell Superonline müşteri numaranızın önüne SPR yazarak bu kodu kampanya kodu olarak kullanabilirsiniz. Kampanya sadece “sevgililer günü hediyeleri” kategorisinde geçerli olacaktır.

Turkcell Superonline Sevgililer Günü

Turkcell Superonline Sevgililer Günü Kampanyasının detayları şu şekildedir:

o Kampanya mevcut Turkcell Superonline bireysel müşterileri için geçerlidir.
o Kampanya 06 – 16 Şubat 2015 tarihleri arasında verilen siparişlerde geçerlidir. Siparişinizi 16 Şubat saat 17:00’a kadar kadar oluşturmanız koşuluyla, teslimat tarihini 31.12.2015’e kadar istediğiniz tarihi seçerek verebilirsiniz.
o 60 TL ve üzeri alışverişleriniz için Tüm Türkiye’ye ücretsiz teslimat sağlanmaktadır.
o Kampanya kapsamındaki indirim kodu sadece www.lezzetlihediye.com’da “Sevgililer Günü Hediyesi” kategorisindeki ürünlerde ürün bedeli toplamı üzerinden %30 indirim sağlar.
o İndirim kodunuzu www.lezzetlihediye.com’da internet sitesinde sepetinizi onayladığınız sayfa üzerinde göreceğiniz “İndirim kodunu giriniz”” alanına girerek kullanabilirsiniz.
o Kampanya kodunuzu Superonline müşteri numaranızın önüne “SPR” yazarak kullanabilirsiniz.
o Lezzetlihediye şubelerinin bulunduğu illerde (Ankara, Eskişehir, İstanbul, Kocaeli, Tekirdağ, Bursa, İzmir, Kayseri, Kırşehir, Malatya, Mersin, Antalya, Sakarya, Trabzon) şubenin bulunduğu yerden 35 km. mesafeye kadar ücretsiz teslimat sağlanır. Diğer illere kargo ile teslimat sağlanır.
o Bu kampanya diğer www.lezzetlihediye.com kampanyaları ve “Haftanın İndirimli Ürünleri” uygulaması ile birleştirilemez.
o İndirim seçilen ürünlerde geçerlidir, kargo ve ekstra gönderim maliyetlerinde indirim uygulanmamaktadır.
o Turkcell Superonline müşteri numaranızı öğrenmek isterseniz “MUSTERI” yazıp 2220’ye SMS atabilirsiniz.
o Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerden marka sahibi firma ve mağaza sorumludur.
o Sevgililer Günü yoğunluğu sebebiyle sipariş kapasitesinin dolması durumunda kategorideki ürünler kısmen ya da tamamen siparişe kapatılabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.