Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline Limitsiz Fiber İnternet ve VINN Kampanyası

İnternet, hemen her insanın yeri doldurulamaz bir iletişim aracı oldu. Bu nedenle hem evde, hem dışarıda birçok kişi internete fazlası ile ihtiyaç duyuyor. Turkcell Superonline hem evde, hem de dışarıda internetinizi sağlayacak yeni bir kampanya başlattı.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Turkcell Superonline kampanyaları ile hem evde kullanmış olduğunuz limitsiz fiber internet için, hem de dışarıda kullanacağınız 48 GB’lık mobil internet için toplamda sadece 64,90 TL ödeyebilirsiniz. Üstelik bu fırsattan 24 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya, hem yeni, hem de mevcut Turkcell Superonline bireysel fiber internet müşterileri için geçerlidir. Bu kampanyadan sadece bireysel müşteriler yararlanabilir. Kurumsal müşteriler kampanyadan faydalanamazlar. Ayrıca kampanyadan yararlanabilmek için bulunmuş olduğunuz yerde Turkcell Superonline fiber altyapısının bulunması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanabilmek için, belirlenen kampanya tarihlerinde herhangi bir Turkcell Superonline Başvuru Noktasına giderek başvuru yapabilir ya da www.superonline.net internet sitesine girerek, kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Fırsatı Yakala” butonuna tıklayabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

21 Mart tarihinde başlayan bu internet kampanyaları 31 Aralık 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında mutlaka başvuruyu yapmalıdır. Bu tarihlerin dışında yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya İçin Taahhüt Vermem Gerekir Mi?

Evet, bu kampanya için 24 aylık taahhüt verilmesi gerekir. Taahhüt vermeyen müşteriler kampanyadan faydalanamazlar. Taahhüt süresi dolmadan aboneliğinizi iptal eder ya da daha düşük bir internet paketine geçerseniz, o zamana kadar yararlandığınız indirimlerin tamamı son faturaya yansıtılır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.