Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline ile Turkcell TV+’yi Yan Odanıza Bağlatmak 14,90 TL

Kablolu TV olarak bilinen TV kampanyaları ve kullanımı açısından son zamanların en fazla tercih edilen markası Turkcell TV+. Turkcell TV+ size televizyondan daha fazlasını sunarak yeni bir dünyanın kapısını aralıyor. Üstelik şimdi aynı evde ikinci Turkcell TV+’yı almak için ayda sadece 14,90 TL’den başlayan fiyatlar yeterli oluyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Şimdi Turkcell Superonline kampanyaları ile evinize ikinci Turkcell TV+’yı alarak evde herkesin keyfinin yerinde olmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik bunu yaparken mevcut taahhüdünüzü bozmanıza gerek kalmaz. Üstelik Turkcell TV+ kampanyaları ile ilk defa tanışan müşterilere yan oda kurulumu da hediye edilir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya hem yeni, hem de mevcut Turkcell TV+ kullanıcılarının katılımına açıktır. 24 aylık taahhüt veren herkes bu kampanyadan yararlanabilir. Üstelik taahhüt ile birlikte 24 aylık sabit fiyat garantisi de verilir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

3 Temmuz tarihinde başlayan bu kampanya 1 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen herkes bu tarihler arasında başvurarak kampanyadan yararlanabilir. Üstelik ilk defa başvuran müşterilere 75 TL değerinde ki yan oda kurulumu da kampanya kapsamında ücretsiz olarak sunulur.

Bu Kampanya ile Ne Öderim?

Bu kampanya ile yeni müşteriler kurulum bedeli ödemeden aylık sadece 14,90 TL öder. Mevcut müşteriler de ayda 14,90 TL ile yararlanacağı bu pakete ek olarak bir kereye mahsus 75 TL kurulum bedeli öder. Eğer bu kurulum bedelini 24 aylık taksit halinde ödemek isterse ayda sadece 18,05 TL ödeyerek kampanyadan yararlanabilir. Üstelik kampanya kapsamında ki taahhüt boyunca bu fiyatın değişmeyeceği garantisini de verir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.