Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline ile Faturan Net Kampanyası

Turkcell Superonline kampanyaları, fiber internet kampanyalarını yeniledi. Şimdi hiçbir fatura sürprizi ile karşılaşmadan ayda sadece 49 TL ödeyerek sınırsız fiber internet kullanabilirsiniz. Üstelik ilk 6 ayda internet hızın da 2 kat hızlı olacak.

Kampanya 1 Temmuz 2015 tarihine kadar devam edecek internetin normal hızı 25 Mbps iken, ilk 6 ay boyunca bu hız 50 Mbps hız olacaktır. kampanyaya katılım için 24 aylık taahhütname vermek gerekmektedir. Üstelik herhangi bir kurulum ve modem ücreti de ödemenize gerek yok. Bu paket ve kampanya için belirlenen adil kullanım kotası da 75 GB’tır. İnternetinizin hızı bulunmuş olduğunuz bölge ve sunucuya uzaklığınıza göre değişiklik gösterebilir. Söylenen hızlar çıkabilecek en yüksek rakamlardır. Vermiş olduğunuz taahhüt tarihinden önce paketten çıkar ya da daha düşük bir internet paketine geçmek isterseniz, o tarihe kadar yapılan indirimler son faturanıza yansıtılacaktır. Kampanya kapsamında daha yüksek bir pakete geçmenize olanak tanınıyor.

Turkcell Superonline Faturan Net Kampanyası

Turkcell Superonline Faturan Net Kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Kampanya 15 Şubat 2014 – 1 Temmuz 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
• Kampanya 24 ay taahhütlüdür. ALO abonelerine özel indiriminden yararlanmak için Turkcell Superonline’a numara taşımak gerekmektedir.
• Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça (%18 KDV, %15 ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır. Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti kullanan aboneler de minimum kullanım ücretini ödemek koşulu ile ALO abonelerine özel indiriminden yararlanabilmektedir.
• Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça (%18 KDV, %15 ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
• İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
• Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir (% 18 KDV ve % 5 ÖİV).
• Kampanya kapsamında, bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
• Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli (tüm vergiler dahil (%18 KDV) 150 TL kurulum ücreti, işbu kampanya kapsamında seçilen hız paketine istinaden alınan indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, tüm vergiler dahil (18 KDV, %5 ÖİV) 29 TL aktivasyon ücreti ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
• Kampanyalar kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Bayisine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline vergiler dahil (% 18 KDV) 150 TL modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
• Kampanyalar içerisindeki paketler www.superonline.net adresinde yayınlanan Adil Kullanım Koşulları’na tabidir.
• Kampanya kapsamındaki limitsiz paket için aylık veri indirme (download) ya da veri yükleme (upload) hız alanlarının aşılmasından sonra ayın geri kalan günleri için veri indirme (download) hızı 3 Mbps’ye, veri yükleme (upload) hızı 1 Mbps’ye düşürülecektir.Kotalı fiber erişim seçeneklerinde kota aşım ücreti tüm vergiler dahil (% 18 KDV ve % 5 ÖİV). 0,0092 TL / MB’dir.
• Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
• Tüm kampanya, hizmet içerikleri, AKK (Adil Kullanım Koşulları) ve tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0850 222 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayın veya www.superonline.net’i tıklayın.
• Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
• Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse kurulum bedeli dışında sağlanan indirimler ve / veya indirimli servislerin toplam bedeli (işbu kampanya kapsamında seçilen hız paketine istinaden alınan indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, tüm vergiler dahil (18 KDV, %5 ÖİV) 29 TL aktivasyon ücreti ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
• Kampanya kapsamındaki limitsiz paketlerin upload (yükleme) AKK değerleri 50 GB, kotalı paketlerin ise upload (yükleme) AKK değerleri 25 GB’dır.
• 25 Mbps hızında Limitsiz 75 GB Hız Alanlı paket tercih edilmesi halinde ilk 6 ay boyunca internet hizmetinden 50 Mbps hızında (Limitsiz 75 GB download Hız Alanlı) yararlanılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.