Turkcell Superonline Bize Taşın kampanyası ile Tüm Avantajlar 14,90 TL | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline Bize Taşın kampanyası ile Tüm Avantajlar 14,90 TL

Hem internet, hem de ev telefonlarının faturası kafa karıştırıyor, ya da sizin için uygun fiyatlarda değilse bu kampanya tam size uygun olabilir. Şimdi Turkcell Superonline kampanyaları ile hem konuştuğunuz dakikalarda bir sürpriz yaşamaz, hem de fiber interneti sadece kullandığınız kadar ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Şimdi Turkcell Superonline’a geçmiş olduğunuz zaman, hem her yöne 200 dakika, Hem diğer Superonline abonelerine 3.000 dakika, hem de fiber internetin 4 GB kadarı ayda sadece 14,99 TL. Bu sayede hem fatura sürprizi ile karşılaşmaz, hem de fiber interneti sadece kullandığınız kadarı ile ödeyebilirsiniz. Tüm bunlar içinde Sagemcom D-160 ev telefonu da dahil.

Kampanyanın Özellikleri Bana Uymuyor, Daha Fazla Dakika Alabilir Miyim?

Kampanya kapsamında örnek olarak sunulan özellikler en düşük haliyledir ve dakika ya da internet ya da almak istediğiniz telefonun marka ve modeline göre fiyatlar değişecektir. Her yöne kullanabileceğiniz dakikalar 1.200 dakikaya kadar çıkarılabilir. Hepsine farklı bir ücretlendirme tarifesi uygulanır.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya hem yeni, hem de mevcut Turkcell Superonline abonelerinin katılımına açıktır. İsteyen herkes ev telefonunu Turkcell Superonline’a taşıyarak bu kampanyadan yararlanabilir. Numara taşıma işlemi yapıldığında mevcut ev numaranız değişmeyecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Bu kampanya için belirlenen son başvuru süresi 1 Ağustos 2015’tir. Bu tarihten sonra yapılacak numara taşıma işlemleri bu kampanyadan yararlanamayacaktır. Fakat farklı bir numara taşıma kampanyası başlayacağı için yeni kampanyadan yararlanabilir.

Aktivasyon, Kurulum Gibi Ücretler Öder Miyim?

Kampanya kapsamında herhangi bir kurulum ya da aktivasyon ücreti alınmaz. Normal şartlarda vergileri ile birlikte yapılacak olan aktivasyonun bedeli 29 TL’dir. Bu kampanya ile bu kullanıcıya hediye edilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.