Turkcell Superonline ASUS ZenPad 7 Kampanyası | Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline ASUS ZenPad 7 Kampanyası

Turkcell Superonline ASUS ZenPad 7 Kampanyası

İnternet kullanımının toplum içerisinde ki kullanımı arttıkça, internet sağlayıcılarının da interneti kullanabilecek cihazların kampanyası artmaya başladı. Şimdi Turkcell Superonline kampanyaları ile içerisinde ki interneti ile birlikte 74,90 TL ödeyerek ASUS ZenPad 7 tablet alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu ASUS kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında Turkcell Superonline’a başvuran müşteriler internet ile birlikte ASUS ZenPad 7 tablet alabilir. 50 Mbps hıza sahip olan ve 100 GB adil kullanım kotasına sahip olan paket ile birlikte 74,90 TL’ye alırken 100 Mbps hıza kadar sahip olan ve 175 GB adil kullanım kotasına sahip olan paketi ile birlikte 99,90 TL’ye alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya hem yeni, hem de mevcut Turkcell Superonline Fiber internet müşterilerinin katılımına açıktır. Bu nedenle tüm Fiber internet müşterileri kampanyadan yararlanabilir. Fiber internet kullanıcısı olmayan Turkcell Superonline müşterileri bu kampanyadan yararlanamaz. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin bulunduğu bölgede Fiber altyapının bulunması gerekiyor.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için belirtilen kampanya tarihleri içerisinde herhangi bir Turkcell Superonline İletişim Merkezi, Satış Noktası ya da çağrı merkezine başvurmanız gerekir. Ya da www.superonline.net internet sitesinde bu kampanyanın ilan edildiği sayfada ki “Fırsatı Yakala” butonuna tıklayarak kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 1 Haziran 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar mutlaka başvuruyu yapmalıdır. Bu tarihten sonra yapılacak olan başvurular kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanya İçin Taahhüt Vermem Gerekir Mi?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için taksit sayısı kadar, yani 24 aylık taahhüt vermeniz gerekiyor. Taahhüdü bozmanız durumunda kalan taksitlerin hepsi son faturanıza yansıtılacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ