Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline Apple TV Kampanyası

Apple TV, yeni nesil TV anlayışının en temel örneklerinden biri oldu. Artık Tv tutkunları yeni nesil TV’lerle istediği tüm programları izleyebiliyor. Üstelik şimdi Turkcell Superonline kampanyaları ile Apple TV’ye sahip olmak hiç de zor değil.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Apple kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında başvuran Turkcell Superonline müşterileri, mevcut faturalarına ek olarak sadece 39 TL ödeyerek Apple TV alabilirler. Vermiş olduğunuz 24 ya da 36 aylık taahhüt ile cihazınızı taksit ile alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanyadan yararlanabilecek müşteriler sadece Turkcell Superonline fiber internet müşterileridir. Diğer hizmet müşterileri bu kampanyadan faydalanamaz. Kampanya hem yeni, hem de mevcut müşterilerin katılımına açıktır. İsteyen müşteriler 24 aylık taahhüt vererek bu kampanyadan faydalanabilir. Taahhüt vermeyen müşteriler kampanyaya katılamaz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanabilmek için verilen tarihler arasında www.superonline.net internet sitesinde ki kampanya sayfasında bulunan “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak kampanyadan faydalanabilirsiniz. Ya da 0850 222 0 222 numaralı çağrı merkezini arayarak ve ya herhangi bir Turkcell Superonline İletişim Merkezine başvurarak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya Ne Kadar Sürecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 1 Haziran 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuru yaparak 24 aylık taahhüdü vermelidir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Taahhüdü Bozarsam Ne Olur?

Kampanya kapsamında vermiş olduğunuz taahhüdü zamanından önce bozarsanız, cihazın kalan taksitleri son faturanıza yansıtılacaktır. Eğer kampanyadan yararlandığınız için herhangi bir indirimden faydalandıysanız, o indirimlerin de bedeli son faturaya yansıyacaktır. Eğer kalan ayların toplam tutarı dah düşük ise sadece kalan ayları da ödeyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.