Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline ADSL İnternet Kampanyası: 49 TL

Türkiyenin en iyi internet sağlayıcılarından biri olma yolunda ilerleyen Turkcell Superonline, aynı zamanda kampanyaları ile de birçok kişinin gönlünü kazanmayı amaçlıyor. Şimdi Turkcell Superonline kampanyaları ile ayda sadece 49 TL’ye ADSL internet alabilme şansınız bulunur.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanyalar ile avantajlı birçok ADSL paketinden birini kullanabilirsiniz. Örneğin ayda sadece 49 TL ödeyerek 8 Mbps hıza kadar çıkabilen ve 50 GB adil kullanım kotasına sahip olan limitsiz ADSL ineternet paketini alabilirsiniz. Üstelik kampanya kapsamında 24 ay boyunca saBit fiyat garantisi sunulur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

kampanya tüm Turkcell Superonline müşterilerinin katılımına açıktır. Kampanyadan hem yeni üye olacak olan müşteriler, hem de mevcut müşteriler yararlanabilir. Kampanyadan yararlanabilmek için tek şart 24 aylık taahhüt verilmesidir. Böylece taahhüt süresi boyunca sabit fiyat garantisi de almış olursunuz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için belirlenen kampanya tarihleri arasında www.superonline.net internet sitesinde kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Fırsatı Yakala” butonuna tıklamanız, ya da herhangi bir Turkcell Superonline Bayi’sine başvurmanız gerekmektedir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

9 Eylül 2013 tarihinde başlayan bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 1 Temmuz 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar başvuru yapmalıdır. Bu tarihten sonra yapılan başvurular kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanya için Taahhüt Zorunluluğu Var Mı?

Evet bu kampanyadan yararlanabilmek için 24 aylık taahhüt verilmesi gerekmektedir. Bu süre boyunca bulunduğunuz paketten daha düşük bir pakete geçerseniz, ya da aboneliğinizi iptal ederseniz taahhüt bozulmuş sayılır.

Taahhüdü Bozarsam Ne olur?

Kampanya kapsamında vermiş olduğunuz taahhüdü bozarsanız, o tarihe kadar yararlanmış olduğunuz indirimlerin tamamı ve hediye edilen bütün ücertsiz hizmetler son faturaya yansıtılacaktır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.