Turkcell Süper Üniversiteli Fiber Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Turkcell Süper Üniversiteli Fiber Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Süper Üniversiteli Limitsiz internet kampanyası her şey dahil sadece 69.90 TL! Üstelik ilk 3 ay fizy video müzik de hediye!

Fatura sürprizi yaşamadan her ay beklediğiniz fiyatlarla internet sahibi olmak istiyorsanız Superonline’ın size muhteşem bir teklifi var. Fatura sürprizi yaşamadan her anlaştığınız fiyata internet ödemesi yapın. Sadece 69.90 TL’ye ve 3 ay fizy müzik hediyesiyle ev interneti sahibi olun. Modeminiz ise eve kadar gelip ücretsiz kurulsun.

Ben kullanmadığım internete fatura ödemek istemiyorum diyorsanız, okul tatile girdiğinde interneti dondurun ve boşa ödeme yapmayın diye 3 aya kadar fatura dondurma avantajına da sahipsiniz!

Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Kampanyaya katılım gerçekleşebilmesi için Turkcell Superonline fiber müşterilerinin  Yükseköğretime bağlı bir üniversitede okuması gerekmektedir. Kampanyadan yararlanabilmek için üniversite öğrenci kimliğinin aslı ve fotokopisini gösterilmesi gerekmektedir. Üniversiteye bağlı resmi öğrenci kayıt belgesinin de teslim edilmesi gereklidir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Turkcell Süper Üniversiteli Fiber Kampanyası 19 Eylül 2016 – 30 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya sadece belirtilen tarihlerde geçerli olacak 30 Aralık 2016 tarihinden sonra geçerli olmayacaktır.

Kampanyaya Katılım Şartları Nelerdir?

  • Kampanyadan her öğrenci en az bir kez yararlanabilir.
  • Kampanyaya sadece Yükseköğretime bağlı üniversitelerde okuyanlar katılım gösterebilir.(www.yok.gov.tr/web/guest/universitelerimiz)
  • Kampanya kapsamına diğer Yükseköğretime bağlı üniversiteler dahil değildir. Kampanya kapsamında olmayan üniversiteleri buradan inceleyebilirsiniz:  www.yok.gov.tr/web/guest/diger-yuksekogretim-kurumlari1.
  • Abonelik kampanyadan yararlanan öğrenci adına olmak zorundadır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.