Kampanya Bulucu

Turkcell Samsung Telefonlarda Kampanya

Samsung telefon kampanyaları, özellikle sürekli olarak yeni modellerin çıkması ile birlikte markaların en çok önemsedikleri konulardan birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebilmekteyiz. Samsung telefonların kalitesi ve model farklılıkları her geçen gün daha da artıyor. Devletin artık telefonlara kredi kartı taksitini kaldırması ile birlikte büyük markaların farklı seçenekleri de ortaya çıkıyor diyebiliyoruz.

Turkcell kampanyaları ile en iyi telekominikasyon şirketlerinden birisi olarak da dikkatleri çekiyor ve Samsung telefon alımlarında müşterilerine inanılmaz imkan sunuyor. Kampanya kapsamında 12 ve 24 ay vadeli senetler ile birlikte Samsung telefon markasının hemen hemen tüm modellerine rahatlıkla sahip olabilme şansına da sahip olabileceksiniz. Tabi ki bu kampanyanın da şartları söz konusudur.

Samsung şuan dünyanın en çok satan akıllı cihaz markalarından birisi olarak dikkatleri çekiyor ve bununla birlikte telefon kampanyalarının bu tip taksit seçenekleri ile birlikte sunulması, aslında o markanın çok daha ön plana çıkmasına ve insanların daha da ilgisinin o noktaya çekilmesine de yardımcı oluyor diyebilmekteyiz.

Kampanya Detayları

12 veya 24 ay kontratlı Turkcell teklifi ile seçeceğiniz model Samsung akıllı telefona, uygun tarife ve internet paketi avantajı ile sahip olabilirsiniz.

Kampanyaya katılım 31 Aralık 2014 tarihine kadar geçerlidir.

  • Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için “Limit Puan Uygulaması” bulunmaktadır. Limit Puan Uygulaması kapsamında TCKN ile adınıza kayıtlı tüm hatlardaki kullanım ve ödeme alışkanlıklarınız değerlendirilerek adınıza bir limit puan belirlenir.
  • Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir.
  • Limit puanınızın seçtiğiniz cihaz için yeterli olmaması halinde, hiçbir ek ücret ödemeden banka kredili teklilerimizden, ön ödeme alternatiflerinden ya da Kredi Kayıt Skoru sorgulama yöntemlerinden yararlanmak için Turkcell İletişim Merkezlerine başvurabilirsiniz.
  • Limit puan uygulaması ile ilgili detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden ya da Turkcell İletişim merkezlerinden edinebilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında yararlanacağınız paket tutarına seçtiğiniz telefon modeli ve aylık tarife/internet paketi ücreti dahildir.
  • Kontrat süresince tarife ve internet paketi fiyatı sabit kalacaktır.
  • Paket fiyatlarına KDV ve ÖİV dahildir. Sözleşmeden doğan damga vergisi, tek seferliğine ilk faturanıza yansıyacaktır.
  • Aylık cihaz ücretleri:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.