Kampanya Bulucu

Turkcell Samsung Galaxy Akıllı Telefon Kampanyası

Türkiye, 4.5G teknolojisi ile mobil olarak yeni bir sayfa açtı. Fakat bu teknolojiyi kullanabilmek için hattınızın ve telefonunuzun 4.5G’yi desteklemesi gerekmektedir. Turkcell, herkes bu teknolojiyi kullanabilsin diye yeni bir kampanya başlattı. Şimdi Turkcell kampanyası ile 4.5G’yi destekleyen akıllı telefonları alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Samsung kampanyaları ile, belirlenen kampanya tarihleri arasında Turkcell’e başvuru yapan müşteriler Samsung Galaxy J2, J5 ve J7 modellerini alabilirsiniz. Üstelik 4.5G’yi destekleyen bu telefonları faturanıza ek olarak, taksitli olarak ve peşin olarak alabilirsiniz.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Turkcell müşterilerinin katılımına açıktır. Turkcell Hazır Kart müşterileri kampanyadan sadece peşin olarak yararlanabilirken, Turkcell faturalı hat sahipleri kampanyadan hem taksitli ve faturaya ek olarak, hem de peşin olara yararlanabilirsiniz. Taksitli ve faturaya ek yararlanmalarda 12 aylık taahhüt vermeniz gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler belirlenen kampanya tarihleri arasında herhangi bir Turkcell iletişim Merkezlerine giderek, ya da www.turkcell.com.tr adresinde ki kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Hemen Al” butonuna tıklayarak kampanyadan faydalanabilir. Kampanyadan faydalanabilmek için Turkcell Kredi Kayıt puanınızın cihaz puanından yüksek olması gerekir.

Kampanya Ne zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son başvuru tarihi 31 Aralık 2016’dır. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar başvuruyu yapmalıdır. Bu tarihten sonra yapılan başvurularda kampanya geçerli olmayacaktır. Ayrıca kampanya stoklarla sınırlıdır. Stoklar tükenmiş olduğunda kampanya tarihi devam etse bile kampanya otomatik olarak duracaktır.

Kampanya İçin Taahhüt Zorunluluğu Var Mı?

Kampanyadan peşin olarak yararlanmış olduğunuzda herhangi bir taahhüt vermenize gerek yoktur. Fakat taksitli ya da faturaya ek olarak almış olduğunuzda taksit sayısı kadar taahhüt vermeniz gerekmektedir. Taahhüdü bozmuş olduğunuzda kalan taksitlerin hepsi son faturaya yansıyacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.