Kampanya Bulucu

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin önde gelen GSM firmalarından biri olan Turkcell, mobil hat kullanıcıları için “Salla Kazan” adlı kampanyası ile bir süredir çeşitli hediyeler vermeye devam ediyor. Turkcell bedava internetin yanı sıra konuşma, SMS gibi çeşitli promosyonları da Salla Kazan uygulamasını kullanan müşterileriyle buluşturuyor.

Salla Kazan Kriterleri Nelerdir?

Turkcell’in Salla Kazan uygulaması kapsamında sunulan hediyelerden faydalanmak için çeşitli şartların yerine getirilmesi gerekiyor:

 • Hizmet Turkcell’e ait bir kampanya olduğu için Türk Telekom, Vodafone, BimCell, TeknosaCell gibi hatları kullanan kişiler kampanyaya katılamazlar.
 • Eğer hala 3G hat kullanıyorsanız bu uygulama aracılığıyla sunulan bedava internet, SMS ya da konuşma dakikası gibi fırsatlardan yararlanamazsınız. Kampanyadan sadece 4.5G kullanıcıları yararlanabildiği için 3G kullanıcılarının mobil hatlarını yenileyip 4.5G’ye geçmeleri gerekiyor.
 • Kampanyadan Turkcell’in bireysel ve kurumsal, faturalı ve hazır kart aboneleri faydalanabilir.
 • Borç kapama ya da taksitlendirmesi olan hatlar da hala aktif oldukları sürece Salla Kazan kampanyasına dahil olabilirler.
 • Aynı kişi adına birden çok Turkcell hattı bulunuyorsa her hatla ayrı ayrı Salla Kazan uygulamasına katılmak mümkündür.
 • Bir haftalık süreç içerisinde sadece bir kez kampanyaya katılınabilir.

Turkcell’in Salla Kazan Uygulaması Nasıl Kullanılır?

 • Turkcell bedava dakika, internet, SMS gibi kampanyalardan yararlanmak için ilk olarak iOS ya da Android’in mobil uygulama marketine girip Turkcell Hesabım uygulamasını indirmeniz gerekiyor.
 • Uygulamayı indirdikten sonra sisteme girebilmek için “ŞİFRE” yazıp 2222’ye ücretsiz olarak mesaj gönderebilir ve gelen şifreyi kullanarak girişinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Turkcell Hesabım isimli uygulamanın ana sayfasındaki “giriş yap” butonuna tıkladıktan sonra cep telefonu numaranızı ve aldığınız şifreyi yazıp giriş yapmanı mümkün.

 • Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ekranda yer alan “haydi kazan” yazısına tıklayıp Salla Kazan kampanyasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Salla Kazan bölümüne geldikten sonra eğer aynı hafta içerisinde daha önce bu kampanyaya katıldıysanız “Turkcell Salla Kazan yapamıyorum” şeklinde bir şikayet ile karşılaşmanız son derece normaldir. Çünkü uygulama size sadece haftada bir defa kampanyaya katılmanıza olanak tanıyor. Turkcell Salla Kazan hilesi gibi çeşitli yasa dışı yöntemlerle bazı kullanıcılar bu sorunun üstesinden gelse de müşteri sözleşmesinde yer alan maddeler gereği çeşitli yaptırımlarla karşılaşma ihtimali söz konusu olduğu için kampanyanın şartlarına uymanız tavsiye edilir.
 • Eğer son bir haftalık süreç içerisinde Salla Kazan uygulaması ile Turkcell’den herhangi bir hediye kazanmadıysanız bu bölümü açtığınız zaman telefonunuzu sallayarak çeşitli hediyeler kazanmanız ve bu hediyeleri kullanmaya başlamanız mümkündür.

Turkcell Salla Kazan Bitti mi?

Turkcell’in Salla Kazan uygulaması hala sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Şimdilik kampanya sona ermiş değil. Uygun şartları sağlayan kullanıcılar uygulama sayesinde Turkcell’in hediyelerini kazanmaya devam ediyorlar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.