Kampanya Bulucu

Turkcell Salla Bedava Dakika Kazan

Turkcell salla kazan uygulaması ile beraber haftada bir data, dakika ya da sms ödüllerinden birini kazanıyor. Bu uygulamayı kullanarak yüzlerce bedava dakika kazanmanız mümkün. Turkcell’in salla kazan uygulamasındaki hediyeleri kazanmak için öncelikle uygulamayı edinmeniz gerekiyor. Android bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Turkcell hesabım yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Daha sonra uygulama üzerinde yer alan “Salla Kazan” sekmesine tıklayın bu ekran geldikten sonra bedava dakika, sms ya da data ödüllerinden birin kazanmanız için yapmanız gereken tek şey telefonu sallamak. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Turkcell hesabım yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Daha sonra uygulama üzerinde yer alan “Salla Kazan” sekmesine tıklayın bu ekran geldikten sonra bedava dakika, sms, data ödüllerinden birin kazanmanız için yapmanız gereken tek şey telefonu sallamak. Bu işlemleri uyguladıktan sonra Turkcell tarafından kazandığınız hediye ile ilgili olarak size bir bilgi kısa mesajı gönderilecek kısa mesajdan sonra bedava dakika, sms ya da data paketlerinden birini dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan 6 Haziran 2018 arasındaki her hafta salla kazan uygulamasını kullanarak faydalanabilirsiniz. Kampanya kapsamında verilen ödüllerin kullanım tarihi ödüllere göre değişiklik göstermektedir. Ödüllerle ilgili daha detaylı bilgi almak için Turkcell’in resmi internet sitesinde yer alan bölümü inceleyebilirsiniz.

Kampanya Katılım Koşullar Nelerdir?

  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için 532 Numaralı Turkcell Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Bununla birlikte Turkcell’in resmi internet sitesi üzerinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
  • Turkcell kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında öneri ya da dileklerinizi Turkcell’in resmi internet sitesi üzerinde bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz.
  • Turkcell A.Ş.’nin  tüm hakları saklıdır.
  • Paket faydalarının bitiminden sonra ya da paket süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • Bununla beraber kampanya kapsamında kazanılan İnternet, SMS ve dakikalar  yalnızca bireysel kullanım içindir. Herhangi bir şekilde ticari kullanım yapılamaz.
  • Bu kampanya kapsamında kazanılan İnternet, SMS ve dakikalar yalnızca yurt içerisinde geçerlidir.
  • Hediye alma hakkı her Cuma saat 09.00’da yenilenir ve Perşembe 23.50’ye kadar geçerli olur.
ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.