Kampanya Bulucu

Turkcell Profesyoneller Kulübü’nden Lidyana.com’a Özel 40 TL İndirim

Turkcell profesyoneller kulübü, sosyal yaşantınızı olumlu yönde etkileyecek kampanyalar yapmaya devam ediyorlar. Şimdi yeni başlayan bir Turkcell kampanyası ile tüm Turkcell Profesyoneller Kulübü üyeleri www.lidyana.com adresinden 200 TL ve üzeri alışverişlerde 40 TL indirim kazanıyorlar.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya tüm Turkcell Profesyoneller Kulübü üyeleri için geçerli olacaktır. Faturalı ya da faturasız hat sahibi olmanız kampanya açısından bir şey fark etmez. Kampanyadan faydalanabilmek için Lidyana.com adresine de üye olmanız gerekmektedir. Eğer üye değilseniz ücretsiz olarak hemen üye olabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Lidyana kampanyalarından faydalanabilmek için ilk olarak kampanyaya kayıt yaptırmanız gerekir. Kayıt mesajı gönderdikten sonra size bir kampanya kuponu kodu gelecektir. Alışverişi yaparken bu kodu kullanarak kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Yaptırabilirim?

Eğer Turkcell Profesyoneller kulübüne üye iseniz, telefonunuzun mesaj bölümüne PROF SFR yazarak 2222’ye gönderebilirsiniz. Bu mesajı gönderdikten sonra size onay mesajı ile birlikte kampanya kodu gelecektir. Bu kampanya kodu ile kampanyalı alışverişinizi yapabilirsiniz. Eğer kurumsal bir hatta sahip iseniz İSTEKAZAN yazarak 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kaç Defa yararlanabilirim?

Bu kampanyadan her hat sahibi en fazla 3 defa yararlanabilir. Mesaj yolu ile almış olduğunuz kampanya kodları tek kullanımlıktır. Her kullanımda yeni kampanya kodu almanız gerekir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için son katılım ve kullanım tarihi 30 Haziran 2015’tir. Bu tarihten sonra kampanyaya katılım olmayacaktır. Daha önce almış olduğunuz kampanya kodları da geçersiz olacaktır.

Kampanyaya Kayıt İçin Göndereceğim SMS Ücretli Midir?

Bu kampanya için göndereceğiniz SMS standart kısa mesaj ücreti ile ücretlendirilir. Bu da tüm hatlar için 40 kuruştur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.