Turkcell Platinum'dan 10 GB'lık İnternet Paketi | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Turkcell Platinum’dan 10 GB’lık İnternet Paketi

Turkcell Platinum, mobil hizmet kullananların en büyük iki sorununa çözüm getirecek yeni bir kampanya başlattı. Bu Turkcell kampanyası ile hem artık 10 GB’lık internet paketi kullanabilirsiniz, hem de artık cep telefonunuzda ki kullanımları sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Turkcell Platinum kampanyaları ile artık tüm Turkcell Platinum müşterileri şimdi 75 TL’den başlayan fiyatlarla 10 GB internet paketine sahip olan ve belirli ses, SMS ve MMS haklara sahip olan tarifeleri satışa çıkardı. Ayrıca yeni bir hizmet ile “Platinum Hafta Sonu” konseptini başlattı. Bu konsept ile hafta sonları indirimli olarak sinema, yeni nesi kahveciler gibi avantajlar kullanıcılara sunulacak.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Turkcell’in Platinum tarifelerinden herhangi birini kullanan müşteriler yararlanabilir. Yeni ya da mevcut müşteri ayrımı yapılmayacaktır. Her müşteri bu kampanyadan eşit şartlarda yararlanabilir. Tarifeleri kullanan herkes bu ayrıcalıklı dünyaya da girmiş olacak.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanabilmeniz için öncelikle Turkcell müşterisi olmanız gerekmektedir. Turkcell müşterileri Turkcell Platinum tarifelerinden herhangi birine geçiş yapmanız kampanyadan da yararlanmanız için yeterli olacaktır. Bu kampanyaya katılım için özel bir kampanyaya kayıt işlemi yapmanıza gerek yoktur.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için herhangi bir son katılım tarihi belirlenmemiştir. İsteyenler istediği zaman bu tarifelerden birine geçerek kampanyalardan faydalanabilir. Turkcell haber vermeksizin, istediği zaman bu kampanyanın şartlarını değiştirebilir ya da kampanyayı sonlandırabilir.

Turkcell Platinum’un Özellikleri Nelerdir?

Turkcell Platinum’un ayrıcalıklı dünyasının avantajları sıralamak ile bitmiyor. Tüm iletişim ihtiyaçlarınızı karşılayacak tarife ve paketlerin dışında tarifenizi yurtdışında da aynı şekilde kullanmak, 7/24 size özel Platinum müşteri hizmetleri, en son çıkan akıllı telefon ve tabletlere en uygun koşullarla ulaşabilme imkanı, evinize kadar gelen özel Platinum hizmet ekibi gibi birçok özelliği taşıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Salih ERDEM dedi ki:

    Platunum diyorlar ana hiç alakası yok sadece insanları kazıklamaktan başka bir amaçları yok ayrıcalık falan yok onuda insan karşılıyor digeri ni de . Tek farkı sözde siz özelin iz demeleri. Isparta isteyen varsa müşteri temsilcilerinin ses kayıtları var.

  2. Salih ERDEM dedi ki:

    Kazıklanmak istemiyorsanız başka öparater kullanın en azından karşınızda muatap bulursunuz.