Kampanya Bulucu

Turkcell Platinum Plus 6 GB Kampanyası

Turkcell Platinum müşterilerine sadece ileti,şim alanında değil, birçok alanda birçok ayrıcalık sağlıyor. Üstelik şimd, bu tarifelere yeni gelen müşteriler interneti bol tarife ve paketlerden de yararlanabiliyor. Örneğin yeni Turkcell kampanyası ile 6 Gb internet sahip olan paketi sadece ayda 75 TL’ye alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Turkcell Platinum kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında diğer Turkcell tarifelerinden Turkcell Platinum 6 GB tarifesine geçmiş olduğunuzda, bu tarifeyi 12 ay boyunca 105 TL yerine 75 TL olarak kullanabilirsiniz. Kampanyanın içeriğinde her yöne 1.000 dakika, her yöne 1.000 SMS ve 6 GB internet bulunur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için son 90 gündür Turkcell Faturalı hat sahibi olmanız ve kampanya için gerekli olan tarife listesinde ki tarifelerden birinde olmanız gerekiyor. Bu tarifelerden Turkcell Platinum tarifelerine geçmiş olduğunuzda ve 12 aylık taahhüt vermiş olduğunuzda kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyadan faydalanabilmek için belirtilen kriterleri tamamladıktan sonra Turkcell Platinum plus 6 GB tarifesine geçmeniz gerekir. İstediğiniz kanal ile bu tarifeye geçiş yapabilirsiniz. SMS yolu ile geçiş yapmak için telefonunuzun mesaj bölümüne PLATINUM 6GB yazı 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirtilen son katılım tarihi 2 Mart 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar mutlaka geçiş yapmış olmalıdır. Bu tarihten sonra yapılacak olan geçiş işlemleri kampanya kapsamına alınmayacağı için herhangi bir indirimden faydalanamazsınız.

Tarifede ki Kalan Haklarımı Nasıl Öğrenebilirim?

Tarife özelliklerinizin ne kadarını kullanıp, ne kadarının kaldığını görmek için telefonunuzun mesaj bölümüne KALAN yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır. ya da telefonunuzdan *159# yi tuşlayıp arama tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.