Kampanya Bulucu

Turkcell Platinum Paket Yeni Müşteri Kampanyası

Turkcell’in en çok kullanılan paketlerinden biri olan Platinum Paket’te yeni bir kampanya başladı. Bu kampanya ile normal fiyatı 105 TL olan paketi 75 TL olarak olabilecek ve ilk 3 ay da internet paketini fazla olarak 5 GB kullanabileceksiniz.

Öncelikle Platinum paketi bilmeyenler için hatırlatalım. Bu paket 105 TL fiyat ile her yöne 1500 dakika 4 GB internet ve her yöne 1000 SMS ve MMS kullanabiliyorsunuz. Bu paketin en büyük özelliği ise bu özellikleri hem yurt içinde, hem de yurt dışında kullanabilmeniz. Ayrıca Turbo hızında olan internetinin ise aşım sıkıntısı yok. Bunların yanı sıra birçok öncelikli hizmet ve ayrıcalıklar da sunuluyor. Kampanya kapsamında ise 1 yıllık taahhüt vermiş olduğunuz zaman bu paketi aylık 75 TL’den alabiliyorsunuz. Üstelik internet paketi ilk 3 ay boyunca 5 GB olarak belirlenmiş. İnternetin aşımsız olma özelliği de şudur; internet kotanız bitmiş olduğunda internetiniz otomatik durur ve size bir bilgilendirme mesajı gelir. Bu mesajı cevaplayarak İNTERNET DEVAM yazdığınızda 7 TL karşılığında 500 MB’lık ek kota almış olursunuz.

Turkcell Platinum Paket Yeni Müşteri Kampanyası

                Turkcell Platinum Paket Kampanyasının detayları:

İçerik Yıllık Abonelik Ücreti Aylık Abonelik Ücreti
Her yöne 1.500 DK + Her yöne 1.000 SMS/MMS + 5 GB (Aşımsız)* 75 TL 105 TL

* Platinum pakete geçişinizle birlikte 11 Aralık’tan itibaren 3 Ay 1GB Hediye İnternet kampanyasına katılmış olursunuz. Böylece ilk 3 ay 5GB, sonrasında ise 4GB internet kullanabilirsiniz. Mevcutta bu kampanyadan faydalanıyorsanız ek tanımlama yapılmaz. Paketinizin interneti aşımsızdır. 4GB’lık kotaya ulaştığınızda internetiniz durur ve aşım yapmazsınız. Size gelen mesaj sonrası INTERNET DEVAM yazıp 2222’ye atarak internet bağlantınızı açabilirsiniz. Internet bağlantınızı açtıktan sonra 7TL’ye 500 MB’lık konfor alanınız devreye girer. Böylece 4GB’ınızı bitirdikten sonra da avantajlı paketli kullanıma devam edersiniz.

Platinum Ayrıcalıklar:
Sıra beklemeden ve istediğinizde bir telefonla kapınıza kadar gelen hizmet, en yeni cihazlarda özel teklifler, ücretsiz havalimanı transferi, sinemada ve birçok etkinlikte ayrıcalıklar, siz Turkcell Platinum müşterilerimizi bekliyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Turkcell Platinum’un ayrıcalıklarla dolu dünyasını incelemek ve tüm ayrıcalıklardan yararlanabilmek için AppStore veya Google PlayStore üzerinden Turkcell Platinum Uygulaması’nı indirmeyi unutmayın.
Google Play -> http://trcll.im/jLZ0s
AppStore -> http://trcll.im/dH2jc

Konfor Alanı:
Paket dâhilindeki kullanım haklarınızı bitirdiğinizde, sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan fatura kesim tarihinize kadar geçerli konfor alanı paketleri hattınıza tanımlanır. Böylece paketli kullanım avantajınız hep devam eder. Ek konfor paketleri bittikçe yenisi tanımlanır.

Konfor Alanı Paketleri İçerik Ücret
Konfor Konuşma Paketi Her yöne 250 dakika 7 TL
Konfor Mesajlaşma Paketi Her yöne 250 SMS/MMS 7 TL
Konfor İnternet Paketi 500 MB 7 TL

Yurt Dışı Avantajları:
Yurt dışını ararken veya yurt dışında yapacağınız kullanımlarda da avantajlı paketler otomatik olarak hattınıza tanımlanır. Paketiniz bittikçe yenisi tanımlanır. Ayrıca Süper Yurtdışı kampanyası ile yurt içi tarifenizi yurt dışında da kullanabilirsiniz.

Paket İçerik Ücret
Yurt Dışını Arama Paketi 60 dakika 9,9 TL
Süper Yurt Dışı Yurt içi tarifeniz yurt dışında da geçerli Günlük 9,9 TL
Akıllı Yurt Dışı Konuşma Paketi (Avantaj Ülkeleri) Yurt dışında geçerli 30 dakika / 30 MB 25 TL
Akıllı Yurt Dışı Konuşma Paketi (Uzaklar) Yurt dışında geçerli 30 dakika / 20 MB 49 TL

Akıllı Yurt Dışı Konuşma Paketleri ile yurt dışında avantajlı fiyatlarla konuşup intenete girebilirsiniz. Dileyen Platinum müşterilerimiz Süper Yurt Dışı Kampanyasına katılarak yurt içi tarifesini yurt dışında da kullanabilir. Detaylı bilgiler için tıklayınız.

  • Kampanyadan son 90 gün içerisinde yeni hat alarak, numara taşıma işlemi yaparak veya Hazır Kart’tan faturalıya geçerek Platinum Paket Yeni Müşteri Yıllık Abonelik Kampanyasını seçmiş yeni faturalı müşteriler faydalanabilir.
  • Platinum Paket Yeni Müşteri Yıllık Abonelik kampanyasına giren yeni müşteriler, 75TL’ye 1500 DK + 1000 SMS/MMS + 4 GB kullanıma sahip olurlar. Ayrıca ilk 3 ay 1GB hediye internet kazanırlar
  • Paket kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.
  • Erken iptal bedeli: Yıllık abonelik yaptırdığınızda paketinizin ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit kalacak ve fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca seçtiğiniz paketin yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz gerekmektedir. 12 fatura dönemi içinde dakika paketinizi veya yıllık abonelik kampanyanızı iptal ettirdiğiniz durumda faturanıza erken iptal bedeli yansıtılır. Erken iptal bedeli ile ilgili detaylı bilgi sıkça sorulan sorular bölümünde yer almaktadır.
  • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılacaktır. Bu durum sabit fiyat garantisi kapsamı dışındadır.
  • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dâhil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dâhil değildir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.