Kampanya Bulucu

Turkcell Platinum Paket Kampanyası

Şimdi yeni bir Turkcell kampanyası ile tarife kampanyalarına avantajlı ve kapsamlı bir paket daha eklendi. Şimdi Turkcell Platinum Pakete yıllık abonelik yaptırırsanız, aylık 105 TL yerine sadece 85 TL ödeyerek paketten yararlanabilirsiniz.

30 Nisan 2015 tarihine kadar sürecek olan bu kampanyada Turkcell’in ayrıcalıklarla dolu Platinum dünyasına girmiş olacaksınız. Bu paket de ise aylık her yöne 1.500 dakika, her yöne 1.000 SMS ve 4 GB internet bulunuyor. Kampanya ile bu pakete aylık sadece 85 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Üstelik ilk 3 ay boyunca internet paketinize ek olarak 1 GB internet de size ücretsiz olarak sunulacaktır. Paketin özelliklerinden bir tanesi de internetin turbo hızında olması ve paket aşımı sorunu olmamasıdır. Üstelik bu paketin özelliklerini yurt dışında da aynı şekilde kullanabilirsiniz. Paketinizin bitmesi durumunda isteğinize göre 7 TL karşılığında ister her yöne 250 dakika, ister her yöne 250 SMS, isterseniz 500 MB internet alabilirsiniz.

Turkcell Platinum Paket Kampanyası

Turkcell Platinum Paket kampanyasının detayları şu şekildedir:

Paket İçerik Yıllık Abonelik Ücreti Aylık Abonelik Ücreti
Platinum Paket Her yöne 1.500 DK + Her yöne 1.000 SMS/MMS + 5 GB (*) 85 TL 105 TL
• (*) Platinum Paket’e geçişinizle birlikte 3 Ay 1 GB Hediye İnternet kampanyası hattınıza tanımlanır. Böylece ilk 3 ay 5 GB internet kullanabilirsiniz.
• Platinum Paketinizi yurt dışında da kullanabilirsiniz. Süper Yurt Dışı Kampanyası ile ilgili detaylar için tıklayınız.
• Platinum Paket dahilindeki konuşma ve mesajlaşma haklarınızı bitirdiğinizde sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan fatura kesim tarihinize kadar geçerli ek paketler hattınıza tanımlanır. Böylece paketli kullanım avantajınız hep devam eder. İnternet kullanım hakkınız bittiğinde ise internetiniz durdurulur, kullanmaya devam etmek isterseniz INTERNET DEVAM yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz. İlk kullanımınızla birlikte ek paketiniz tanımlanır. Ek paketler bittikçe yenisi tanımlanır.
Ek Paket İçerik Ücret
Ek Konuşma Paketi Her yöne 250 dakika 7 TL
Ek Mesajlaşma Paketi Her yöne 250 SMS/MMS 7 TL
Ek İnternet Paketi 500 MB 7 TL

• Yurt dışını ararken, yurt dışına SMS atarken veya yurt dışında yapacağınız kullanımlarda da avantajlı paketler otomatik olarak hattınıza tanımlanır. Paketiniz bittikçe yenisi tanımlanır.
Paket İçerik Ücret
Yurt Dışı Yönüne Arama Paketi 60 dakika 9,9 TL
Yurt Dışı Yönüne SMS paketi 30 SMS 3 TL
Akıllı Yurt Dışı Konuşma (Avantaj Ülkeleri) Yurt dışında geçerli 30 dakika 25 TL
Akıllı Yurt Dışı İnternet (Avantaj Ülkeleri) Yurt dışında geçerli 30MB 25 TL
Akıllı Yurt Dışı Konuşma (Uzaklar) Yurt dışında geçerli 30 dakika 49 TL
Akıllı Yurt Dışı İnternet(Uzaklar) Yurtdışında geçerli 20MB 49 TL

• Akıllı Yurt Dışı Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
• Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
• Paketler kapsamında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.
• Erken iptal bedeli: Yıllık abonelik yaptırdığınızda paketinizin ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit kalacak ve fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca seçtiğiniz paketin yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz gerekmektedir. 12 fatura dönemi içinde dakika paketinizi veya yıllık abonelik kampanyanızı iptal ettirdiğiniz durumda faturanıza erken iptal bedeli yansıtılır. Erken iptal bedeli ile ilgili detaylı bilgi sıkça sorulan sorular bölümünde yer almaktadır.
• Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılacaktır. Bu durum sabit fiyat garantisi kapsamı dışındadır.
Turkcell Platinum’un ayrıcalıklarla dolu dünyasını incelemek ve tüm ayrıcalıklardan yararlanabilmek için AppStore veya Google PlayStore üzerinden Turkcell Platinum Uygulaması’nı indirmeyi unutmayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.