Kampanya Bulucu

Turkcell Platinum ile Evinizde ki İnternet Şimdi Işık Hızında

Turkcell Superonline ve Turkcell şimdi senkronize bir kampanya başlatarak, müşterilerine çok daha cazip bir iletişim imkanı sunuyor. Bu Turkcell kampanyası ile Turkcell Platinum müşterisi olanlar, evlerinde ki internetlerini 100 Mbps hıza kadar kullanabiliyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Turkcell Superonline kampanyaları ile Turkcell Platinum hattı kullanan internet müşterileri ayda sadece 59,90 TL ödeyerek 25 Mbps olan hızlarını 6 ay boyunca, 50 Mbps olan hızlarını ise 9 ay boyunca 100 Mbps hıza kadar çıkarabiliyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için hem Turkcell Platinum müşterisi, hem de Turkcell Superonline müşterisi olmanız gerekir. Sadece fiber internet için geçerli olacak olan bu kampanyadan yararlanabilmeniz için bulunduğunuz bölgede fiber internet altyapısının da bulunması gerekiyor.

Bu Kampanyaya Katılmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için gerekli şartları sağladıktan sonra 24 aylık taahhüt vermeniz gerekir. Bu taahhüt ile birlikte kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanyaya katılım için herhangi bir Turkcell Superonline Başvuru Noktasına başvuru yapmanız gerekir.

Kampanya Ne Kadar Süre Devam Edecek?

25 Aralık 2015 tarihinde başlayan bu internet kampanyaları 1 Nisan 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuruyu yapmış olmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurularda kampanya koşulları geçerli olmayacaktır.

Turkcell Platinum Uygulamasını Nasıl İndirebilirim?

iOs işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlar için AppStore’ girerek Turkcell Platinum uygulamasını indirebilirsiniz. Android işletim sistemine sahip telefonlar için de Google Play Store’dan aynı uygulamayı indirebilirsiniz.

Taahhütnameyi Bozarsam Ne Olur?

Kampanya kapsamında vermiş olduğunuz 24 aylık taahhütnameyi bozmanız durumunda o tarihe kadar yararlanmış olduğunuz indirim ve ücretsiz hizmetlerin tamamı son faturaya yansıtılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.