Turkcell Platin Paket Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Turkcell Platin Paket Kampanyası

Turkcell, mobil hayatı yoğun olanları sevindirecek bir kampanya ile tekrar karşımıza çıktı. Hem dakika, hem SMS, hem de internet olarak göz dolduran bir kampanya; Turkcell Platin Paket Kampanyası. Bu kampanya Faturalı Turkcell hat kullananların yararlanabileceği bir kampanya. Kampanya gereğince bir yıllık taahhüt yapıp aylık 85 lira ile bu paketten yararlanmanız mümkün. Her yöne konuşabileceğiniz 2000 dakika, bir aylık 2 GB internet kotası, yine her yöne 1000 SMS olarak kullanabileceğiniz bu kampanya, telefonu sık kullananlara çok iyi gelecek ve nefes aldırabilecek bir kampanya niteliğinde. Üstelik +4 TL’ye 2 GB internet daha alabilirsiniz.

Abonelerin taahhüt vermekte tereddüt yaşaması ve yaptırmak istememesinden dolayı problem yaşaması göz önünde bulundurularak ek bir alternatif bırakılmış durumda. Eğer taahhüt yaptırmak istemiyorsanız aynı kampanyadan 95 Lira olarak yararlanabilirsiniz.

Normal şartlarda Turkcell kullanıcıları ek 2 GB internet paketi almış olduklarında ödemesi gereken tutar 40 TL’dir. Ama bu kampanya kapsamında sadece 4 TL vermeniz yeterli olacaktır. Bu paketten yararlanmadan önce gerekli tüm detayları aşağıda okuyarak öğrenmelisiniz. Bunu özellikle belirtmemizin nedeni, bu kampanya fiyatlarına vergi ücretlerinin dahil olmaması. Yani %18 KDV ve %25 ÖİV vergisini de hesap ederek ücret ayarlaması yapmak gerekir. Bu, yıllık sözleşme yaptıktan sonra ilk faturada bir şok ile karşılaşmamak için önemli bir nokta.

Kampanya detayları:

  • Sadece Platin paketlilere özel; tablet, bilgisayar ve diğer telefon hatlarıyla da paylaşımlı olarak kullanılabilecek ek 2 GB turbo internet 40 TL yerine sadece 4 TL.
  • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
  • Paketler kapsamında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.
  • Erken iptal bedeli:Yıllık abonelik yaptırdığınızda paketinizin ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit kalacak ve fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca seçtiğiniz paketin yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz gerekmektedir. 12 fatura dönemi içinde dakika paketinizi veya yıllık abonelik kampanyanızı iptal ettirdiğiniz durumda faturanıza erken iptal bedeli yansıtılır. Erken iptal bedeli ile ilgili detaylı bilgi sıkça sorulan sorular bölümünde yer almaktadır.
  • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılacaktır. Bu durum sabit fiyat garantisi kapsamı dışındadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.